Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le mert semmilyen...

Hogy fogyjak le mert semmilyen módszer nem segít?

Figyelt kérdés

Eddig napi 1-1,5órát szóba bicikliztem.Mellette azt eszem amit anyu fözni szokott rizs karajal,krumplipüré csirkével,krumplis tésztát és ilyen átlagos kajákat.Cukrot is csak annyit viszek be ami a reggeli és déli kávémhoz kell.


19/F/105Kg


2011. okt. 7. 10:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Bocsánat át állítottam.


Tegnapi kajám.

Reggeli:Tejeskávé (1,5 tejjel)

Tizórai:Nem ettem

Ebéd:3Db répa,4db főtt tojás

Vacsi: 3 szelet paprikás szalámis kenyér,pásztor tarhonya (kis adag)(6óra előtt ettem)


A rizst nem szoktam semmivel keverni csak kifőzi anyu és kész is.Karajt viszont olajban süti ki.


Itt a kép.Már kilóval számolja a csökkenést


[link]

2011. okt. 7. 11:33
 12/29 anonim ***** válasza:

Zöldséget gyümölcsöt SOKKAL többet kellene enned.


Ez az étrend meg rettenetes.


HA az egészet megfordítanánk, úgy még talán jó is lehetne, de hogy este beversz három szelet kenyeret egy kis tarhonyával, az horror.

2011. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
ez még így is masszív koplalás egy ekkora embernek
2011. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
És tudnátok mondani valami jó étrendet ami működik is
2011. okt. 7. 11:50
 15/29 anonim ***** válasza:

nem olvastam a többi hsz.-t, bocsi

ha rendszeresen eszel tésztát, rizst, krumplit, nem hiszem, hogy 1500kcal-t viszel csak be, ezekben több van, mint gondolod, plusz nem akarlak bántani, de gondolom jó szokás szerint nem annyit eszel, amennyi elég, hanem amennyit bírsz:)

egyél rozskenyeret, abból egy is elég, és egészségesebb, nagyon ritkán egyél tésztát, krumpliból keveset, rizsből lehet kicsit több, mert egészséges nagyon, esetleg próbáld a barna rizst, bár elég macera megfőzni, sok fehér husit egyél, csirke, pulyka, és tengeri halat, sok zöldséget, párolva, és gyümit

is igyál sokat! a mozgás is oké, de ne szobabiciklin, hanem szabadban

2011. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Bocsánat át állítottam.


Tegnapi kajám.

Reggeli:Tejeskávé (1,5 tejjel)

Tizórai:Nem ettem

Ebéd:3Db répa,4db főtt tojás

Vacsi: 3 szelet paprikás szalámis kenyér,pásztor tarhonya (kis adag)(6óra előtt ettem)


Nagyon nem jó...a "legdurvább" került vacsira

egyrészt próbálj naponta ötször lenni

nem kell hatkor az utolsót, a lényeg, hogy lefekvés előtt 3 órával legyen kb., tehát ha 23-kor fekszel le, nyolckor még ehetsz, de lájtosat!!!

pl.: reggelire rozskenyér, sonka, sajt, zöldség

tízórai: joghurt, valami nem agyon cukrozott

ebéd: husi, zöldség, rizs

uszonna: joghurt, puff.búza, sonka

vacsi: én fehérje turmixot iszom, de van költségkímélőbb is, pl.: zsírszegény túró

2011. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%

Tessék egy jó étrend:


Reggeli:Tejeskávé (1,5 tejjel), 2 szelet paprikás szalámis kenyér

Tizórai: 2 db főtt tojás

Ebéd: pásztor tarhonya (kis adag)

Uzsonna: 1 szelet paprikás szalámis kenyér

Vacsora: 3Db répa, 2 db főtt tojás


Ez simán a napi kajád normálisan elosztva. De legalább a tízórai és az uzsonna mellé kéne gyümölcs, valamint a tarhonya mellé savanyúság vagy saláta.


Mozgás: 20 km/h az semmi. Tessék felmenni 40re.

2011. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Bágyi Éva válasza:

Kedves fogyni vágyó tudom milyen nehéz helyzetben vagy.Sajnos lefogyni nem is olyan könnyű mint gondolnád.Azt

,hogy állandóan a kalóriatáblázatot figyeljed abba bele lehet őrülni.Ezt hosszabb távon nem lehet csinálni Azt ,hogy az ember ne egye azt amit szeret az borzasztó.Annyi biztos ,hogy a szénhidrátok mennyiségét drasztikusan le kell csökkenteni.Gondolok kenyérre és a tésztafélékre.Egyél minden mást amit szeretsz csak keveset .Lényeg az ,hogy soha ne lakjál jól.Mindig legyen egy kis éhségérzeted miután étkeztél.Idővel beindul a zsírégető folyamat ami a fogyásodhoz vezet.Semmilyen fogyást elősegítő tablettát ne vegyél be nincs szükség ilyenekre ,ezekkel csak becsapják a fogyni akarókat.Azt hogy sokat mozogsz az jó, ez gyorsítja a fogyási folyamatot.Lehetőleg reggel étkezés előtt csináld így hatékonyabb ,de utána ne edd tele magad akármilyen jól esne próbáld megállni .Időnként csináljál gyümölcskúrát heti egyszer bőven elég.Este sohase feküdjél le tele hassal mert akkor minden hiába visszafog rakódni az a súlyfelesleg amit napközben leadtál .Ha így cselekszel nemcsak ,hogy lefogsz fogyni ,de egészséges és hosszú életű leszel.Kívánom ,hogy ez így legyen.

2011. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Férfiaknak általában 1500 kalóriás étrendet szoktak ajánlani. Ilyet biztosan találsz a neten. Viszont neked a 105 kilóddal legalább 2000 kalóriára (vagy akár többre) lesz szükséged, hogy ne legyen drasztikus a fogyás. Így egészítsd ki a mintaétrendet olyan ételekkel, aminek könnyű kiszámolni az energiatartalmát (rizs, banán, gépsonka, sajt).


VAGY Fizetsz dietetikusnak, aki személyre szabott étrendet készít neked.

2011. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat remélem ez beválik.


Nem szoktam mindig tésztákat,krumplit enni.Pl szoktam enni spenótot,tököt és egyéb fözelékeket

2011. okt. 7. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!