Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózónak megfelel? Reggeli...

Fogyózónak megfelel? Reggeli 1 tojásból tojásránotta kolbászosan.1 cukorka. Ebéd: gyümölcsleves,1 szilvásgombóc,1 adag rakott káposzta Vacsora:gyümölcsleves

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

Te meg előbb tanuld meg a fogyás alapját.Megmondanád, hogy miért is tetted fel a kérdést, ha szerinted ez tökéletes étrend?Mert mki hülye csak te nem, ahogy veszem észre.

Fogyásnál minimalizálni kell a szénhidrátot és növelni a fehérjét, a te étrendedben nem látok fehérjét, csak szénhidrátot, ezen gondolkozz el és elne fogadd más tanácsát, mert még a végén lefogysz -.-

2011. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:)) Na ne veszekedjünk már! Nem mondtam hogy tökéletes, csak szerintem jó kaják, nem mondtam le semmiről sem:) Kössz a tanácsod
2011. okt. 9. 14:57
 13/17 anonim ***** válasza:
A reggeli még oké, de be kolbászosan hanem inkább sonkával, zöldséggel. hiányolom a zöldséget és a fehérjét!!Attól mert házi az a gombóc, még tele van szénhidráttal, úgy hogy iktass be fehérjét is!
2011. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyugi én sem veszekedni jötten, de ha már felteszed a kérdést és írja vki h nem jó, ne az igazadat próbáld meg mondani, hanem inkább fogadd meg :) hidd el én is próbáltam már így, és nem beszélek hülyeséget, ahogy az előttem lévő írta zöldséget mindneképp iktass be, mert kevés a kcal tartalmuk és laktat is
2011. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a receptleírásokat, de tisztában vagyok azzal, hogy a leírt étkek mit tartalmaznak...

A gyümölcslevesbe általában tesznek cukrot, ha nem tesznek, akkor azért nem, mert a benne lévő gyümölcsök alapból tartalmaznak annyi cukrot, hogy a levesnek legyen íze. A gyümölcsben is van cukor. Ha ötször írod le, hogy nincs, akkor is van.

Házitej? Remek, az a legzsírosabb.

Szilvásgombóc? Mindent a szervezetnek? Hát igen, végülis csak olajban pirított morzsába hentergetik, az nagyon egészséges.

A rakottkáposztát én is imádom, de tudom, hogy zsíros, eleve kiolajozott jénaiban kell sütni, tejföllel. A darálthúst is zsiradékon kell megpirítani. Van abban anyag, hidd el, azért jó :)


A diéta nem arról szól hogy olyan dolgokat kell enni ami "jó a szervezetnek", hanem arról, hogy olyan dolgokat enni ami jó és kell a szervezetnek, de kevés kalóriát tartalmaz, és úgy, hogy közben minden fontos tápanyag bejusson.

Az olajos magvak is jók a szervezetnek, de ha az ember egész nap azt tolja, akkor meghízik.


Szóval, én elhiszem, hogy ezek a kedvenc kajáid, többségét én is szeretem, de ha fogyókúrázni akarsz, akkor egészen más palettáról érdemes válogatni, és a fenti ínyencségeket csalónapokon, vagy egyet-egyet közülük naponta egyszer, kis mennyiségben beiktatni. Vagy pedig sokat futni, sportolni, hogy az energiamérlegbe beleférjenek. Az is egy megoldás, aztán a hiánytüneteken majd elgondolkozol és megoldod valahogy.

2011. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem a reggeli ,az nagyon jó:) Az epeműködéshez,de a gombóc, az lisztes,. az nem jó!
2013. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
bocsi, az epeműködéshez( anyagcseréhez) szükséges a zsír*
2013. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!