Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövér emberek azért azok,...

A kövér emberek azért azok, mert valamilyen lelki gondjuk van nem?

Figyelt kérdés
Kivéve a terhesek,és az egyéb betegek..
2011. okt. 30. 09:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 11:16

igen szép írás.

"Könnyebb beletörődni a súlyába, mint ezeket a változásokat meglépnie" nos, beletörődni valljuk be, általánosságban könnyebb mindenbe, mint tenni valamiért/valami ellen.

ár/érték: rizs és zab ennyire drága? nem cinizmusként kérdezem, kérdésnek kérdezem.

cipőtalp csirke: változatos fűszerezés és elkészítés mellett is?

2011. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Aczél: igen, lassan 3 hónapja fűszerek mellett is :D csináltam már mozzarella-natúr joghurttal, mustár-bazsalikommal, görög fűszer-olivaolajjal, simán delikáttal, grillfűszer-grillezve, rablóhúsnak, salátába, rizses húsnak, darálva chilis babba, vékony tk. tortilla lapba "gyrosként". Így épp elviselhető, lehet azért, mert előtte nagyon nem voltam húsos, pl. heti 1x ettem egy fincsi nagyi féle sült tarjaszeletet borsóval, kukoricával, olajos szafttal (nyami :D), krumplipürével. az azért más, mint a csirkemell (amit eddig inkább frissen rántva ettem), de az is igaz, hogy a kedvenc kajádra is rá lehet unni, ha minden nap azt kell enni.

zabpehely: ez tényleg olcsó

rizs: ez is, de ha nincs hozzá pénz husira, akkor baszarinthatja :/

2011. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

ma 11:16

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.

Írod sport sérülésed volt. Nekem is igaz én kevesebbet edzettem heti 3nap, mikor lesérültem engem is eltiltottak, járnom kellett gyógytornára először térdemmel, maj később derült ki, a csípőmmel sincs minden rendbe és azzal is több hónapon át (maj 1év), kezelések ect.. volt minden! Azt nem írtam én a fogamzásgátló tabitól szedtem fel pár kg és előtte is sportoltam mindent és utána is a tiltásig. Míg jártam a kezelésekre elkezdtem dietetikushoz járni, javasolta egy ismerősöm és azt betartva fogytam le. Nekem már naon nem szabad sportolnom, megmondták mit lehet és ennyi:( soxor hiányzik..

2011. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

jaja, nekem is befigyelt a foggátló, azt el is felejtettem írni. de szerintem az nem normális, ha attól hízik el az ember ugyanolyan életvitel mellett. ez csak a felszín, de akkor mit okozhat belül a szervezetben? azóta abbahagytam, és már gondolkodtam rajta, hogy újrakezdjem, de most fogytam le, és nem merem bevállalni, hogy a tabi miatt megint 10 kilóval több legyek pár év múlva...

térddolog: hát igen, nagyon könnyű tönkretenni a térdet, véleményem szerint nem versenysportra van kitalálva, és aki azt terheli folyamatosan, plusz hajlama is van rá (anyukámat is 3x műtötték, pedig ő sose sportolt), annak elkerülhetetlen a sérülés :( nekem is heti 8 helyett maradt 1, meg 2 futás, de gondolhatod, hogy ez is kevés. anno tervben volt, hogy valami komolyabb egyesületben kezdjek el játszani, meg az edzőm is nagy lehetőségeket látott bennem, hát ez az álom most örökre elszállt :(

nah, de ne szomorkodjunk, az a fontos, hogy megszabadultunk a sok zsírtól :)

2011. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a hsz-eket, jutott eszembe egy ismerősöm, aki az alkoholt is elhagyta, figyelt arra mi teszik és lejárt úszni, futni és leadta a felesleget. Az alkohol is hizlal.
2011. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5évig szedtem, kellett szednem..de nem ez a lényeg. És miután abba hagytam, rá pár évre kezdett naon fáj a derekam, a mai napig nem tudják mitől van, hozzáteszem sosem volt kint a derekam, mensi előtt, alatt akkor még jobban, de vannak napok mikor akkor is.. Én már nem szedek tabit azóta és nem is fogok. Párommal♥ így jó.
2011. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hmm.. fogamzás gátló.. kényes téma, mert azt hiszem minden képen elég brutális(an erős) gyógyszer, és eléggé rászorulunk..


sérülések: nem szoktam ezotériázni, de pont ma hallottam egy úrról, aki minden gúny, előítélet nélkül nagy gyógyítónak tűnik. természetesen ilyet én is csak minden előítéletet erőszakosan kikapcsolva tudok leírni.. én szimplán csak az egészségi állapotom egy más szemléletű kivizsgálása céljából érdeklődöm a téma felől, tetszett amikor a bácsiról mesélték, hogy minden elváltozást az orvosi vizsgálatokkal összhangban írt le a vizsgált kisfiú és az édesanyja testében. mondjuk ezt már nevezem.

őmm.. ezt nem hirdetésnek írom, csak lehet hogy van ilyen, akinek már a legjobb Forever-ős (ez már reklám) porcerősítők sem segítenek már, pl.. adhatna egy sanszot egy más megközelítésnek. ha úgy tetszik, akár csak azért, hogy megcáfolja az egészet.

"paranormal" vége, csak gondoltam megosztom, ha már engem megmozgatott, és objektíven értékelve is érdekesnek tűnik a dolog.

2011. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Volt 26.1 a BMI-m, de nem volt köze semmilyen lelki gondhoz. Két éve már 19 a BMI-m, és most sincs lelki gondom. Egyszerűen csak átgondoltam, h mit nem kéne ennem.
2011. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

az ezotériával az a bajom, hogy én végletesen materialista-szkeptikus mérnökpalánta vagyok, tehát csípőből nem hiszek annak, ami szembe megy a Newtoni fizikával (földi körülmények közt), vagy a termodinamika alaptörvényeivel (ld. fogyiövek). Lehet, hogy beszűkült a tudatom, de úgy gondolom, hogy ha valaki ilyet használ, csak akkor hat, ha hisz benne. Nálam ez nincs meg, úgyhogy tuti felesleges.

a mai orvostudomány, vagy inkább a magyarországi ellátás mellett pedig nehéz lenne ilyen együttműködést megteremteni. Legalább 10 orvosnál voltam, hogy kiderítsék, mégis mitől van olyan érzésem, mintha az idegeket vagdosnák a térdemben és miért nem tudok ráállni és mi volt a bevett eljárás?

Behívtak, 3 méterről szemügyre vették, elküldtek röntgenre, a röntgenes elkészítette a leletet, megnézte, ráírta a papírra, hogy minden oké, ezzel vissza az orvoshoz, aki: minden ok? akkor biztos csak a szalagok (ez a jolly jokerük, ha nem bírnak rájönni semmire). Pihentesse, majd rendbejön. Ha annyiszor lenne 1 millióm, ahányszor ez megtörtént velem, már a Bahamákon szarnám telibe az egész életet. Komolyan, 1 év alatt senki nem képes arra, hogy egy ultrahangot/CT-t/MR-t bármit készítsenek a lábamról? Nagy szerencsém van, hogy ajánlottak egy sportorvost, aki mindezt ingyen megtette, és a diagnózisra 1 héttel meg is műtött. Úgy keresett nekem helyet rendelési időn kívül, mert annyira előrehaladott volt a probléma. És seriously, ezt 1 évig el kell húzni? Ezért fizetek TB-t?

2011. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

azért.. lelki gond a gyerekkortól kezdve a családi kapcsolatokon át, munkahelyig sok mindenhonnan származhat.

én nyugodt vagyok, testre egészséges is, természetesen szellemileg/lelkileg is, és természetesen egy csomó lelki problémát lehetne találni nálam is, ebben biztos vagyok, csak feltételezem nálam ez nem vezet zugevéshez, meg ugye sok az edzés, így nem könnyű hízni. DE, másoknál ezek máshogy jönnek elő (akik persze lelkileg egészségesek, legalábbis ezt gondolják) :) viszont mégis nagy hatása lehet ezeknek a dolgoknak pl. az étkezési szokásaikra.

tegyük hozzá, senki nem fogja itt azt írni, hogy "én azért vagyok kövér, mert stresszes a munkám (és idegességemből adódóan sok sza.rt eszem)" hiszen nehéz magunknak levonni ilyen összefüggéseket, saját magunkról.

2011. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!