Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan vesztek erő, motivációt...

Honnan vesztek erő, motivációt a fogyókúrához/életmódváltáshoz? 30-40 kg-ot kellene fogynom.

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 06:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

Hmmm... Úgy érzem szeretethiányom van, azért eszem. Azért is, meg minden másért is...

Tehát a fejemben, az életemben kellene először rendet rakni.

Nagyon szeretnék lefogyni! De nem is tudom hol kezdjem... Mit tegyek!? Kétségbe vagyok esve.

2011. nov. 10. 18:26
 12/14 anonim válasza:
elsősorban nincs olyan, hogy "majd holnaptól elkezdem"...
2011. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fecó79 ***** válasza:

Magas vérnyomás, cukorbetegség, szívzavarok, vérkép, gyógyszerek, 126kg 32 évesen.

Ebből elég volt, ma már rendben vagyok, 92 kg-ra sikerült lefogyni az idén, még 3-4 kg a cél.:)

2011. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnél lefogyni megvan a motiváció. A sport eleinte nagyon rossz, ha korábban nem sportoltál rendszeresen de később ahogy látod az eredményt egyre jobb lesz. Ne 30-40kg fogyással kezdj hanem mondjuk 5-kg legyen az első cél, heti 3-4edzés stb. Ne mondj le azonnal mindenről mert akkor nem fogod bírni, ha időnként csokit akarsz enni egyél csokit, csak ne egy táblával.

Ha lehetetlen vagy nagyon távoli célokat tűzöl ki, vagy túl drasztikus diétát akkor nem fog sikerülni.

Én nem lefogyni akarok hanem nagyon jó alakot, egész életemben sportoltam pedig én utálok sportolni, szóval a tapasztalatom alapján nálam az válik be, ha rövidtávú célokkal kezdek és a kihagyom az edzést nem opció:) Az is segít, ha mondjuk eldöntöd, hogy ha lefogysz X kg-t megjutalmazod magad valamivel pl elmész egy masszázsra.


Remélem segítettem!

2011. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!