Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet lehetne...

Milyen étrendet lehetne összeállítani?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy rengeteg órám van hétköznap. Korán megyek, későn jövök, ezért nincs sok időm csirkét sütni, zöldséget párolni, stb.

Esetleg van olyan táplálék amivel nem kell pepecselni, könnyen szállítható, még könnyebben fogyasztható és egész napra el vagyok vele?

A nyers, mosott zöldségek jók? Gondoltam itt: répa, uborka, karalábé, káposzta, zellergumó... ilyesmi salátára. Ehetők nyersen? Esetleg gyümölcs?

Mit ehetnék, hogy fogyjak? (Testedzés mellett: kétnaponta futás, heti 4 óra aerobik.)


2011. dec. 5. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

akinek nincs ideje sütni, az vesz már sült ételt.

nézd meg hol milyen grillcsirkét kapsz, elég-e neked vagy sok 1 napra, zöldséggel.

mellette még egyél olajos magvakat, és kb. letudtad a kajálást, zöldséget gyümölcsöt igen, lehet enni nyersen.

csirkének dobd le a bőrét. egy részt zsíros, más részt fűszeres, lehet ízfokozós, csak azért olyan hogy jobban vegyék, nem azért mert az egészségedet tartják szem előtt.

2011. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak nyers zöldséget eszel, automatikusan fogyni fogsz. Ezt nem rossz értelemben mondom. Lehet ilyen napokat tartani, még senkinek sem ártott meg.

Nekem van egy éhalál elleni receptem, amit be szoktam vetni, ha tudom, hogy esélyem sincs normálisan táplálkozni. Kocsi út külföldre stb.


Ha gondolod csináld meg: (persze ez mondjuk egy napra:)))


Almás zabpehely:


1 kg reszlet alma (4-5 darab)

25 dkg zabpehely (finom, nem a durva szemcsés)

jó marék apró darabokra vágott aszalt szilva, vagy bármilyen aszalt gyümi.

marék darált dió (mandula is lehet)

3-4 evőkanál méz

1 dl olaj

só (ízlés szerit)


A hozzávalókat elkevered, olajjal kikent tepsibe simítod, és kb 30 perc alatt, közepes lángon megsütöd. Ha kihült, szeleteled. Önmagában is kitűnő de fogyaszthatod friss gyümivel is.

2011. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

ez a zabpelyhes dolog meddig áll el? nagyon romlandó? ha hétvégén megcsinálok egy adagot az kitart pár napig?

mert vasárnap akkor össze dobnék egyet és ha csak két napig elég már az is valami :D

a grill csirke tényleg jó ötlet, sokba kerül egy? és ha mondjuk bedobnám két szelet kenyér közé? apropó milyen kenyeret ehetek?

2011. dec. 5. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ideje megromlani, de mivel igazán romlandó nincs benne...szerintem, ha nem szárad ki, egész jól eláll 2-3 napig.:)))
2011. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi, nagyon rendes vagy :D

csinálok egyet ha lesz időm ^^

2011. dec. 5. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kenyeret veszel akkor próbáld meg a paillasse termékcsalád egyik tagját. A Sparban és az Auchan-ban láttam. Azért ajánlom ezt, mert ha rákeresel a neten látni fogod, hogy milyen összetevőkből áll és beleszeretsz:)))

Mindemellett isteni FINOM!!!!!

Az ára húzós, mert 300gr 400,-Ft.....

A másik ok amiért javaslom az az, hogy itt sokan nem szeretik a tk. kenyeret, de ez nagyon jó alternatíva lehet helyette. Én nagyon szeretem!

2011. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

reggeli: zabpehely+joghurt vagy kefír(natur)+gyümölcs vagy asazlt gyümölcs, pár szem olajos mag-laktató kb 5perc elkészítés ha jobban szereted este meg is főzheted, reggel csak megmikrózod

suliba: tk kenyér+sonka+sovány sajt+főtt tojás+zöldség-szendvics, tonhal saját lében hozzá zöldség-ehető nyersen persze, mondjuk zellergumót még nyersen nem ettem, de ehető nyersen a kígyóubi, káposzta, cékla, répa, karalábé, pari, paprika, retek, saláta

húst 2-3 napra tudsz lesütni, párolni rizzsel mert az eláll

gyümölcsök, joghurt, kefír, mozzarella sajt, túró, sült tök, savanyúság, főtt tojás

2011. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a csirek meg 900 és 1200 ft körül lehet. madaras tecsóban a grill pultban gondolom ócsóbb, spárban drágább, kis utcai sütödében meg legyen a kimondottan drága kategória. viszont lehet elég hús neked 2 napra. mondjuk az Izmael féle isteni zabfalatok között. én majd megpróbálom azt is, egyelőre csak lementem a receptet :)

Aczél.

2011. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!