Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan testképzavar...

Létezik olyan testképzavar is, ami az anorexia ellentéte? Szóval, hogy nem látja magát olyan kövérnek, mint amilyen?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy nekem ilyenem van.
2011. dec. 21. 11:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Nem pont erre a gondolok. A helyzet az, hogy ha figyelembe vesszük a magasság- 110 elvet, akkor 20 kiló feleslegem van. De nem érzem úgy"

? rossz elveket veszel figyelembe.

2011. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Most az a baj,hogy jólérzed magad a bőrödben??!Tegyél fel egy képet,megnézünk.Elöbbi voltam.
2011. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is tegyél fel képet és akkor könnyebb ezt megítélni, a -110 hülyeség, én ennyivel betegnek látszom, ahogy írták, ez mindenkinél más.
2011. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 LadyLee ***** válasza:
Egyébként én is - voltam már a magasságom - 110, sőt, voltam már azalatt is és az már nekem nem állt jól. Én a magasságom - 105 mellett néztem ki talán a legjobban. De ez abszolút alkat kérdése.
2011. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, én is hasonlóban szenvedek. ÉVekig nem volt mérlegem, tükör sincs a lakásban, én meg jól érzem magam a bőrömben. Most fogytam 7 kilót, de még mindig 27-es a BMI-m. Én meg örülök, hogy milyen vékony lettem kb. Csak az a baj, hogy ezzel az egészségünknek is ártunk. Vettem mérleget és ráállok minden nap. Tükröt is kéne venni :)

Én is mindig azt hiszem, hogyha egy kicsit fogynék tök jó alakom lenne.

Aztán ha megnézem Slim3 vivient akkor kicsit ledöbbenek, hogy ő 70 kilósan így néz ki, és hogy milyen kevés a változás a 8 kiló minusszal: [link]

Sajnos el kell kezdeni szembenézni ezzel a kérdéssel, mert ebből még óriás gáz lehet.

2011. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Megnéztem ezt a Vivient,sztem nem annyi volt az a kezdő.....
2011. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is gyanús a kezdő súlya.
2011. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús nagyon, csak először ezt nem akartam említeni, tudom hogy sokan szeretik a blogot...
2011. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam a blogról,de az a nő minimum 80 kiló.
2011. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

egy testzsír méréssel ezt fel tudod mérni.

28-30% felett egészségtelenül magas a test zsírtartalma.

kb ennyi a dolog.

2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!