Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számotokra "se férfi" az, aki...

Számotokra "se férfi" az, aki 80 kg alatt van? Férfiak is miért kezdik el ezt az anorexia őrületet?

Figyelt kérdés

Természetesen nem bántani akarok senkit, de egyszerűen elképedek pár kérdésen itt. Férfiak 60-63 kilóval még fogyni akarnak. S a legtöbb meg olyan 180 cm körüli és ha már 75-80 kilót elérik, akkor teszik ki a kérdést, hogy hogyan tudnak 10-20 kilókat lefogyni.


Nekem pl. van egy ismerősöm, aki szintén hatvan-X körüli kiló és én már nem tudok úgy ránézni, mint egy férfira. Cingár, vékony. Egy ilyen hogy tudnak megvédeni? Hogyan nyújt biztonságérzetet?


Persze, nem azt mondom hogy legyen gorilla, de azért jó ha van mit fogni és érzem azt, hogy egy hús-vér emberrel van dolgom.


Természetesen az megint más dolog, ha valaki beteg és amiatt fogyott le, illetve más nyomós oka van rá (pl. világszintű versenybringás, ahol minden deka számít).


Én úgy gondolom, hogy egy férfinak illene MINIMUM 80 kilósnak lennie (persze, ha 173 cm fölötti és nem 150 cm magas).


Ti hogy gondoljátok ezt? Nektek bejön a sok 2 dimenziós férlány? (mert már nem tudom eldönteni, hogy mi az...)


2011. dec. 21. 12:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Bruce Lee nem volt még 70kg se... mégis valaki tart attól, hogy ne tudta volna megvédeni?
2011. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de kicsit tájékozódhatnál, mielőtt felteszel egy kérdést. Nem mindenki divatból vékony, vagy azért, mert vékony akar lenni.Azt írod, nem akarsz senkit megbántani, erre leírod, hogy férlány. Grautálok, okos vagy. Szóval én pl. ektomorf alkat vagyok, az az- ha nem tudnád- hogy sokat eszik, mégis nagyon nehezen tud hízni. 18 évesen 57 kg voltam 175 cmhez. Azóta eltelt pár év, és mindig is sportoltam, nagyon nehezen de fel tudtam menni 68 kgra. Másodszor: hol látsz te olyan férfiakat, akik 60 kgról fogyni akarnak ?:D. Ilyenről még az életben nem hallottam. Csak olyanokról, akik keményen edzenek és kemény étrendet tartanak be, hogy hízzanak. Harmadszor : votl jónéhány duciismerősöm, és mind kevesebbet evett, mint én. Tudod, alkati kérdés főleg, ki hogyan néz ki, mennyire tud hízni.És vki már írta. Mégis kitől kéne megvédeni? Volt már pár barátnőm, egyiküket sem kellett soha senkitől megvédeni. Te úgy gondolod, hogy egy férfinak sem kéne 80 kg alatt lenni, Én megy úgy, hogy mielőtt felteszel egy kérdést, talán illene elmerülni a témában, hogy ne hordj össze ennyi hülyeséget.
2011. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
az a probléma, hogy férfiak vannak izom nélkül. na most 80 kiló zsírt meg fölösleges fenntartani.. nem tudom mennyivel jobb mint egy tök vékony ember, de a zsíros emberen sincs izom, tök mindegy mennyi zsírja van. akár le is adhatja, nem lesz jobb/rosszabb.
2011. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne lenne az! A férjem 175 cm. és 73-74 kiló. Elég vállas; nem kövér, nem sovány. Pont jó!
2011. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Antimod ***** válasza:
100%

Ha valaki 175 cm, akkor nem lehet férfi? (Vagy csak elhízott disznóként lehet az?)


Persze, egy férfi ne legyen cingár, vékony, ne fújja el a szél. De inkább testtömeg-index arányt kellene felállítanod, nem testsúly-határt).

Furcsa logikád van.

2011. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, te is bántóan írsz erről, mert hogy egy férfi ne legyen ilyen-olyan... értem, hogy ez a te ízlésed, de na. :(
2011. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
100%

bocs, szerintem meg olyannak fogadd el a férfit, amilyen. ha meg kis plázacicák elvárják, hogy testőr alkatú vadállatok rohangáljanak utánuk, szívük joga... de azért ne felejtsük el, hogy ez vissza is tud ütni, hiába az elv, miszerint a nőket nem bántjuk.. csak mondom ;)

Persze nyilván nem jó, ha valakinek kiállnak a bordái, de azzal sincs semmi baj, ha egy 180 centis fiú mondjuk 65 kiló..

2011. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
63%
Számomra nem férfi az, aki nő.
2011. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
a súly csak egy dolog, nem ezen múlik a boldogság (az egészség már inkább). amúgy én nem így gondolom,engem nem vonz a "mackós" típus.
2011. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt pasim 184 cm volt és 100 kg, nagyon izmos volt, a feneke kőkemény volt. Nekem nagyon tetszett. Jó volt mellé bújni. (58 kg csaj)
2011. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!