Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számotokra "se férfi" az, aki...

Számotokra "se férfi" az, aki 80 kg alatt van? Férfiak is miért kezdik el ezt az anorexia őrületet?

Figyelt kérdés

Természetesen nem bántani akarok senkit, de egyszerűen elképedek pár kérdésen itt. Férfiak 60-63 kilóval még fogyni akarnak. S a legtöbb meg olyan 180 cm körüli és ha már 75-80 kilót elérik, akkor teszik ki a kérdést, hogy hogyan tudnak 10-20 kilókat lefogyni.


Nekem pl. van egy ismerősöm, aki szintén hatvan-X körüli kiló és én már nem tudok úgy ránézni, mint egy férfira. Cingár, vékony. Egy ilyen hogy tudnak megvédeni? Hogyan nyújt biztonságérzetet?


Persze, nem azt mondom hogy legyen gorilla, de azért jó ha van mit fogni és érzem azt, hogy egy hús-vér emberrel van dolgom.


Természetesen az megint más dolog, ha valaki beteg és amiatt fogyott le, illetve más nyomós oka van rá (pl. világszintű versenybringás, ahol minden deka számít).


Én úgy gondolom, hogy egy férfinak illene MINIMUM 80 kilósnak lennie (persze, ha 173 cm fölötti és nem 150 cm magas).


Ti hogy gondoljátok ezt? Nektek bejön a sok 2 dimenziós férlány? (mert már nem tudom eldönteni, hogy mi az...)


2011. dec. 21. 12:06
1 2 3 4
 31/33 Freed Master válasza:
35%

Ha egy 180 centis férfi 65 kiló avval nincs baj? :) nincs mert nincs ilyen férfi, mert az nem az.

Nem kell megvédeni a lányt? Nem mer ebben az országban soha sem történnek támadások stb ugye? :)

Egyébként a kérdező nem hájról beszélt h kajak szétfojik a pali és az a frankó.

És nem fikázta a 20 kilós palikat csak feltett egy kérdést.

Az oltogatás helyett jó lenne értelmezni a kérdést.

És látom h 2011-es de még olvashatja valaki.

2018. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én 188cm vagyok és 85 kiló 98 kilóról sikerült lefogynom ennyire az a baj hogy már nem akarok fogyni de folyamatosan megy le a súlyom
2019. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
#32 én is így vagyok csak én 178cm és 87kg-ról fogytam 75 volt a cél most meg 71 vagyok...
2021. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!