Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számotokra "se férfi" az, aki...

Számotokra "se férfi" az, aki 80 kg alatt van? Férfiak is miért kezdik el ezt az anorexia őrületet?

Figyelt kérdés

Természetesen nem bántani akarok senkit, de egyszerűen elképedek pár kérdésen itt. Férfiak 60-63 kilóval még fogyni akarnak. S a legtöbb meg olyan 180 cm körüli és ha már 75-80 kilót elérik, akkor teszik ki a kérdést, hogy hogyan tudnak 10-20 kilókat lefogyni.


Nekem pl. van egy ismerősöm, aki szintén hatvan-X körüli kiló és én már nem tudok úgy ránézni, mint egy férfira. Cingár, vékony. Egy ilyen hogy tudnak megvédeni? Hogyan nyújt biztonságérzetet?


Persze, nem azt mondom hogy legyen gorilla, de azért jó ha van mit fogni és érzem azt, hogy egy hús-vér emberrel van dolgom.


Természetesen az megint más dolog, ha valaki beteg és amiatt fogyott le, illetve más nyomós oka van rá (pl. világszintű versenybringás, ahol minden deka számít).


Én úgy gondolom, hogy egy férfinak illene MINIMUM 80 kilósnak lennie (persze, ha 173 cm fölötti és nem 150 cm magas).


Ti hogy gondoljátok ezt? Nektek bejön a sok 2 dimenziós férlány? (mert már nem tudom eldönteni, hogy mi az...)


2011. dec. 21. 12:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért lehet valaki vékony mert állandóan a súlyával foglakozik. A vékony férfiak nagy része azért vékony mert ilyen a genetikája vagy csak nem szeret enni és nem foglakozik vele. Nekem tetszenek a kifejezetten vékony fiúk. Na és akkor mi? Nem tetszhetnek mindenkinek a nagydarab pasik.
2011. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

az edzőm 185/75 kiló a sportágban európa bajnok,többszörös helyezett és akkora ütése van,mint egy lórúgás,nem egyszer volt már enyhe agyrázkódásom edzés után,pedig nagyobb vagyok nála.

ezt csak arra írom,hogy ő valszeg meg tudna védeni a 75 kilójával.

bruce lee is valami 65-70 kiló volt.


ha meg a kérdésedben a passzív homárokra gondolsz,akik illegetik is még magukat,akkor náluk érthető a dolog,mert ők pö-cs-ös lányok.

ha meg az elbelesedett sörözőkre gerjedsz,akkor ők még kevesebb eséllyel tudnának megvédeni,mert az olyanok már attól kivannak,ha a másodikra kell felmenni.

2011. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
91%

:D ez aztán a logikus gondolkodás.

a barátom 183 cm-hez 68 kiló, és akármennyit/akármit eszik, NEM TUD hízni. és nem a vékony elfújja a szél fajta, feketeöves harcművész, szóval neki több esélye van megvédeni, mint egy 80 kilós sörbajnoknak. persze nem hinném, hogy erre valamikor is sor kerülne.

imádom a vékony, szálkás lábait, a széles vállát, a keskeny csípőjét, amitől olyan deltás :)

kérdező, nem véletlenül az van, hogy jól jönne neked egy izmos srác az elhízott mostani helyett és ezzel a kérdéssel hitegeted magad?

2011. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
69%

Egy férfi maximum genetikai potenciálja izomtömeg tekintetében (naturál):


Testmagasság (cm) - 100 = testsúly kg


Ez 5-6% testzsírral értendő (kőkemény hasizom amin látszanak az erek, striált váll és karok)


A testépítők ezt a testsúlyt általában minimum 10 év konzisztens edzéssel érik el.

Más kérdés hogy valaki mi okból tart zsírt a testén.

2011. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
81%

A férfinak illik egészségesnek lennie. Ha 60 kilós, akkor 60 kilós, ha 90, akkor kilencven. Tényleg képes ezen rugózni valaki?

Nem kell megvédenie, nem kell eltartania. Csak legyen partner az élet dolgaihoz. És az sem baj, ha fel tud fúrni egy polcot, össze tudja állítani az IKEA-bútort vagy olajat cserél a kocsiban.

2011. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
22%
70kg a tökéletes egy 180cm körüli férfinak
2013. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Mcgalagony17 válasza:

Tökéletesen egyetértek veled Kérdező, nekem is a mackós pasik az ideáljaim. Nem is értem, mások mit akarnak a kigyúrtaktól... Számomra esztétikai élménynél többet nem nyújtanak. Arról nem is beszélve, hogy- tisztelet a kivételnek- nárcisztikusabbak és jobban el vannak telve a külsejüktől mint a nők. Volt pár ilyen srác a környezetemben:(


19( L)

2013. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Kérdező neked izomban jó a 80+ kilós férfi vagy hájban?Én 174 cm magas és 63 kg voltam egy tőlem 2 szer akkora csávót szájbavágtam kifeküdt a retekbe ugyanúgy meg tud védeni egy 60 kilós ember ahogy egy 80 kiló ennyi most már azóta 73 kg vagyok van egy kis hasam is sajnos én sosem voltam kövér mindig vékony voltam most sem vagyok csak van rajtam felesleg és mindig arra vágytam hogy normális testsúlyom legyen és lett is 66 kilósan most ahogy írtam 73 vagyok és nem érzem magam olyan jól egy kövér embernek sokkal rosszabb mint egy vékonynak lomha lettem hamarabb elfáradok szóval elég rossz mert ez a 73 kg jó lenne szín izomban de nem így van szóval meg tud védeni egy 60 kilós ember is akárkit.
2014. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
43%
Régi már a kérdés, de még mindig megnevetett. Mitől lomha valaki ha izmos? Hízékonyság meg szvsz fáj olvasni... 180 cm 65 kg és színizom. :D Köszi, hogy feldobtátok a napom. :D
2015. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Jozso89 válasza:
Jómagam is jókat nevettem, dehát nincs értelmiségi szinthez kötve a válaszadási lehetőség. Az hogy Bruce Leere hivatkozva hordanak itt össze marhaságokat nonszensz. Ő egy harcművész volt aki az egész életét erre szánta. Sok mindentől függ ez ki kit üt ki. Lehet valaki nagydarabon is nyámnyilla de ugyan úgy lehet agresszor is ez nem súly függvénye.
2016. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!