Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet fogyni? (életmódvá...

Mitől lehet fogyni? (életmódváltás, táplálkozás) olvasd alul!

Figyelt kérdés
sajnos elég hamar fel szedtem +8 kg felesleget.Mitől fogyhatnák? most elkezdtem tornázni minden nap 20perc torna majd futás utána megint 20perc torna!Húsból csak a disznót és a csirke húst meg a halat eszem meg. Mi lenne ha egyáltalán nem ennék húst?fogyaszt a barna kenyér?ha nem ennék édességet?nem innák csak vizet?vagy a pl dobozos narancslé sem hízlal? :S segítsen valaki! :-)
2012. jan. 2. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ég mindig! :)

Nem lehet bajod, ha odafigyelsz tényleg magadra. Sok ember azt hiszi, ha nagyon keveset eszik, és éhezik, akkor az jó, mert fogy. Ami így is van, csak nem szépen fogsz fogyni. És nem zsírból, hanem izomból.

Itt van egy kis segítség:

Kalória: [link]

Edzés: [link]


Ennél többet nem tudok segíteni! Nekem bevált! :)

2012. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,de nekem nincsennek ilyen torna gépeim :( fekvőpadom meg súlyaim vannak :)
2012. jan. 3. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!