Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS 17 éves vagyok,190cm és...

SOS 17 éves vagyok,190cm és 148kg! (Fiú) nyáron lefogytam 160ról 140re azóta 8kg a téli hónapokba visszajött. Nem tudtok véletlen valami pénztárca kimélő diétát? és ahhoz milyen mozgást lenne érdemes végezni?

Figyelt kérdés
Van itthon elliptikus tréner, fekvenyomó pad 100kg súly. Köszönöm szépen a válaszokat előre is =)
2012. jan. 9. 14:11
1 2
 11/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Én is csak a mozgást tudom javasolni. A zsemle-virsli variáció nem csak a fogyókúrához nem jó, de 17 évesen még fejlődésben van a szervezeted bőven, és nem kapja meg, amire szüksége van. Tízórait és uzsonnát mindenképpen iktass be, zöldséget, gyümölcsöt napi rendszerességgel egyél. És ha tetszik, ha nem mozgás.
2012. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ha a zsemlét kihagynád a napi táplálkozásodból, és minden ilyen jellegű kaját, olyan gyorsan lefogynál, hogy csak na!!!

Hidd el, most fogytam 5O kilót

2012. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hello, végül hogyan sikerült :)?
2020. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!