Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? 2,5hete fogyózok...

Miért van ez? 2,5hete fogyózok addig mutatott a mérleg változást?

Figyelt kérdés
de egy hete elkezdtem járni edzőterembe,hasra,lábra edzek és futok....de azóta a mérleg nem mutat csökkenést pedig látszani látszik h fogyok....van valakinek jó edzésterve hasra,csípőre,láb-fenékre?
2012. jan. 26. 08:12
1 2
 11/20 Andizsuzsi ***** válasza:

Kérdező!

Szerintem legalább 1-2 napig számolj kalóriát. Lehet, hogy meglepődsz. És légy kitartó, 2 hét alatt nem lehet a világot megváltani. Amúgy - feltételezve, hogy nő vagy - 2 hét pont egy fél ciklus, amikor is a hormonális változások is okozhatnak súlyingadozást.

2012. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, 1 hete jár edzőterembe, 1 hét alatt nem tud annyi izmot építeni, hogy az kg-ban mérhető legyen!!! Kérdező: nem lehet, hogy meg fog jönni, vagy éppen meg is van? Illetve mindig ugyanabban az időpontban és ugyanazon a mérlegen méred magad?
2012. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tévedés, hogy a narancsbőr a kövérek "betegsége" lenne. Ismerek 170 cm-s 50 kg-s, kimondottan piszkafa lányt, nos neki is narancsbőrös a feneke és hátul a combja, pedig nincs még 20 éves sem! Valószínű inkább, hogy a helytelen táplálkozás miatt van, ami ugye a vékonyakra is általában jellemző.
2012. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Andizsuzsi ***** válasza:
Tudom én, hogy nem feltétele a túlsúly a narancsbőrnek. De ezek a lányok extra edzésmunkát végeznek (gondolom), és mégis többüknek feltűnően problémás a bőre. Meg az alkata. Ezért kérdeztem, hogy csak étkezéssel is ennyire tönkre lehet tenni?
2012. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem fog megjönni még 2hetem van a tablettából...most azt fogom csinálni h a centiket fogom mérni...nem tudom mitől lehet...edzés után amugy miért lehet szédülés fejfájás???
2012. jan. 26. 16:32
 16/20 Andizsuzsi ***** válasza:

Szerintem 2 okból. Nem ittál eleget, ez edzés nélkül is okozhat ilyen panaszokat. Ha súlyzós edzésen voltál, talán nem vezettél le. Ilyenkor szép lassan a vérnyomást normalizálni kell.

Mérd a centiket, ha az neked biztonságot ad, súlyt csak max hetente mérjél, mindig azonos napon, lehetőleg reggel WC után.

2012. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

@AZS - igen!

@ valamelyik válaszoló: nem izmot épített, glikogént, tartalék tápanyagot.

2012. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
vagyis felszedte a testem azt amit le akartam adni?
2012. jan. 26. 17:19
 19/20 Andizsuzsi ***** válasza:
Basszus! Gondolom a vizilabdában kell test, főleg a bekkeknek, de azért durva, hogy ezek a hölgyek nem tudok rá jobbat mondani, kövérek. Nem izom van rajtuk, háj. Nagy has, vastag comb. Lehet, hogy nekik "kell" ilyennek lenniük? Azt hiszem az ő példájuk remek a táplálkozás és testedzés szerepének a szemléltetéséhez.
2012. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

AZS - passzolom a témát.

Kérdező, nem. te (jobb esetben) zsírt adsz le.

2012. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!