Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek enni, nem bírom...

Ha elkezdek enni, nem bírom abbahagyni. Miért van ez? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér,mások szerint fogyóznom sem kellene, de az utóbbi időben híztam 3-4 kilót,és nagyon zavar. Kibírom,hogy ne egyek akár egész nap sem, de ha egyszer elkezdek enni, nem bírom befejezni. Ráadásul az édességért meg tudok őrülni. Ha tehetném, egész nap csak azt ennék. Mit tegyek? Nagyon szeretnék lefogyni, és sikerülne is, mert meg lesz hozzá az akaraterőm, de adjatok néhány tanácsot. Kérlek segítsetek!
2012. febr. 6. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
ÖN-U-RA-LOM!
2012. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha rólam írtál volna. Igaza van az elsőnek, önuralom. Nem tudsz nagyon mást csinálni. Szokás kérdése, ha sokáig csinálod, nem is fogod érteni, hogy fért beléd annyi kaja....annyit még tehetsz, hogy nem eszel olyan kajákat, amik növelik az étvágyat. Az édesítőt pl. felejtsd el, mert az növeli. És biztosítsd a szervezeted számára a megfelelő tápanyagszükségletet. Az is lehet az oka, hogy nem tudod abbahagyni. Magamon még azt is észrevettem, hogy ha 1 napig kb. nem eszek, akkor másnap hányingerig eszem magam...tehát azt se csináld, hogy nem eszel. Egyél 2 óránként, és RENGETEGET(már szinte annyit, hogy úgy érzed kidurransz) igyál. Nekem ez vált be:)
2012. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!