Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Elhíztam.

Mit csinálhatnék? Elhíztam.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég érdekes a szitu...Röviden leírom.

Tavaly ilyenkor is ennyi kiló voltam kb., és kb. ugyanígy március elejétől kezdve júliusig letudtam fogyni 15 kilót. Igazából nem is értem hogy hogyan, már nem emlékszek, hogy mit ettem vagy hogy, de semmi extrát nem csináltam, este már nem nagyon ettem, de volt olyan,hogy d.u. még chipset is ettem.Táncoltam is, de azt most is csinálom.

Tehát nyárra lefogytam, azzal a súllyal meg is voltam elégedve.

Augusztus végén sajnos volt egy kis e.ü. problémám, műtét,gyógyszerek,stb...Azóta is szedek egy gyógyszert, és azóta visszahíztam. Ugyanúgy 15 kiló plusz van rajtam, de egyszerűen nem akar lemenni!!!!

Pedig kipróbáltam csomó mindent, fogyókúrás shaket ittam, 5 után nem ettem,1000 kcal-t vittem be, szénhidrátot lecsökkentettem, midnent csináltam, és 2-3 kiló lement,aztán visszajött.

Most ez mért lehet? Hogy ennyire nehéz, tavaly meg szinte észre se vettem, és "eltűnt 10 kg."

Vagy nem kéne ennyire rágörcsölnöm, és majd csak lesz vhogy?

Mert tavaly voltak sokkal nagyobb gondjaim is a kilóknál...most meg ez a legnagyobb problémám, és egyre jobban idegesít! Már azt mondják beteges amit csinálok, a legtöbb ételnek fejből tudom a kcal-tartalmát. De nem tudom mit kéne csinálnom.


1-2 egyszerű ötlet?


Arra gondoltam,hogy ennék reggelit,kiadósan, meg egy rendes főtt kaját ebédként, vmi tejes-müzlis cuccot este, mozognék midnen nap fél órát,és kész.Szerintetek?

Segítsetek kérlek, már ennek vagyok a betege...Köszi előre is!:)


2012. márc. 1. 18:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
36%
fél óra kevés. szerintem napi minimum egy óra és nincsen vacsi :/ nasikat szénhidrátot kerüld csak vizet igyál :) szerintem ennyi a titok és a nagy kitartás
2012. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De amikor meg alig ettem szénhidrátot, akkor azt mondták,hogy legalább reggelire egyek meg egy zsemlét, vagy kiflit,mert arra is szükség van.

Akkor 5 után nem eszek semmit!

Reggelit vmit eszek, délelőtt joghurt vagy gyümölcs, meg egy ebéd, (mondjuk suli miatt ebédet csak 3 óra körül eszek), és ennyi. Meg egy óra tánc. Ez jó? :)


Köszi a válaszodat!

2012. márc. 1. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:

wix.com/delhusajoe/fogyas-tevhitek#!

Itt elolvashatsz pár érdekes dolgot a fogyással kapcsolatban. És szerintem mindenképpen egyél még este 5 után pl egy almát legalább, mert így túl sokáig nem jut táplálékhoz a szervezeted.

2012. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Szívesen írok neked egy mintaétrendet. A második vagyok.

Reggelire kell a szénhidrát(a fűtőanyag, tudod, amit ami adja az életenergiát) ami ugye az egész napodat meghatározza, hiszen energiát kap az agyad. A szénhidrát cukor és keményítő.

Vannak lassan és gyorsan felszívódó szénhidrátok. Neked lassú felszívódású kell. Tudod az ilyen finomított cukrok mind lassú felszívódásúak, ezért híznak el az emberek. Mert megemelkedik a vércukor(inzulin) szint, és hirtelen megint éhes leszel.

Ezért kell neked gyors felszívúdású teljes értékű szénhidrát, ami a teljes kiőrlésű kenyér, például. Ehetsz rozs-, barnakenyeret.

De az én kedvencem a zabkása. Edd gyümölcsökkel, egy kanál méz is megengedett.:)..

Az anyagcserénket mozgásban kell tartani. Folyamatosan(ezen alapul a 3 órás diéta, aminek az alapja nem hülyeség), szóval naponta 5x kell étkezned. Ebből 2 csak kiegészítő, mint például a tízórai is.

Ilyenkor egyél egy kis zöldséget, gyümölcsöt, natúr joghurtot.

Jöhet az ebéd. Egyél rendes főtt ételt, hát most mondanám, hogy egyél roston sült csirkemellet rizzsel és párolt zöldségekkel, dehát a többségnek sajnos(nekem sem) nincs pénze erre.

Tehát ebédre edd azt ami otthon van, a lényeg, hogy keveset:) Ebédre kevés szénhidrátot eszünk, és ilyenkor már kezdünk rátérni a fehérjére is. A hüvelyesekben van fehérje(bab..).

Jöhet a második kiegészítő étkezés, az uzsonna. Ez legyen natúr joghurt, gyümölcs, zöldség.

És a vacsora. Vacsorára nem eszünk szénhidrátot. És most csak a ti kedvedekért megemlíteném, hogy vacsorázni lefekvés előtt 2 órával kell, és nem hinném hogy este hétkor szoktatok elaludni, kedves 5 óra után ne együnk semmit:)

Egyél túrót, natúr joghurtot, kefírt, tojásfehérjét.

Figyelj a mennyiségekre, sosem annyit eszünk, hogy tele legyünk. Egy idő után könnyebb lesz kevesebbet enni.

2012. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

"Tudod az ilyen finomított cukrok mind lassú felszívódásúak"

helyett: a finomított cukrok gyors felszívódásúak*

2012. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

"Ezért kell neked gyors felszívúdású teljes értékű szénhidrát, ami a teljes kiőrlésű kenyér, például."

Miért írtam ilyen hülyeségeket?

na szóval. neked lassú felszívódású kell, ami ugye a teljes kiőrlésű kenyér, pl.

2012. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!! :)

Így már könnyebb lesz nekiindulnom,holnap megyek is bevásárolni. :)

Csak az adagokra kell odafigyelnem, ahogy írtad is, először majd biztos nehezebb lesz,aztán majd csak hozzászokok. :)

2012. márc. 1. 19:53
 8/11 anonim válasza:
első vagyok, én így fogytam le 8 kilót és 1 éve tartom, szóval köszönöm annak aki lepontozott :D nem azt mondtam, hogy nem lehet szénhidrátot enni, csak kevesebbet kell mint mondjuk eddig... na de mind1..
2012. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aha. Én meg btegség mitt nem ettem 3 hétig. azta, fogtyam 8 kilót..:) de vágod nem terjesztem, mert tudom, hogy egészségtelen, éd nem terjesztem. értsd a különbséget
2012. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
egészségtelen kevesebb cukrot, csokit és fehér kenyeret enni? hát jó..
2012. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!