Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Elhíztam.

Mit csinálhatnék? Elhíztam.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég érdekes a szitu...Röviden leírom.

Tavaly ilyenkor is ennyi kiló voltam kb., és kb. ugyanígy március elejétől kezdve júliusig letudtam fogyni 15 kilót. Igazából nem is értem hogy hogyan, már nem emlékszek, hogy mit ettem vagy hogy, de semmi extrát nem csináltam, este már nem nagyon ettem, de volt olyan,hogy d.u. még chipset is ettem.Táncoltam is, de azt most is csinálom.

Tehát nyárra lefogytam, azzal a súllyal meg is voltam elégedve.

Augusztus végén sajnos volt egy kis e.ü. problémám, műtét,gyógyszerek,stb...Azóta is szedek egy gyógyszert, és azóta visszahíztam. Ugyanúgy 15 kiló plusz van rajtam, de egyszerűen nem akar lemenni!!!!

Pedig kipróbáltam csomó mindent, fogyókúrás shaket ittam, 5 után nem ettem,1000 kcal-t vittem be, szénhidrátot lecsökkentettem, midnent csináltam, és 2-3 kiló lement,aztán visszajött.

Most ez mért lehet? Hogy ennyire nehéz, tavaly meg szinte észre se vettem, és "eltűnt 10 kg."

Vagy nem kéne ennyire rágörcsölnöm, és majd csak lesz vhogy?

Mert tavaly voltak sokkal nagyobb gondjaim is a kilóknál...most meg ez a legnagyobb problémám, és egyre jobban idegesít! Már azt mondják beteges amit csinálok, a legtöbb ételnek fejből tudom a kcal-tartalmát. De nem tudom mit kéne csinálnom.


1-2 egyszerű ötlet?


Arra gondoltam,hogy ennék reggelit,kiadósan, meg egy rendes főtt kaját ebédként, vmi tejes-müzlis cuccot este, mozognék midnen nap fél órát,és kész.Szerintetek?

Segítsetek kérlek, már ennek vagyok a betege...Köszi előre is!:)


2012. márc. 1. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
egészségtelen nem vacsorázni te:D...
2012. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!