Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam?

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Hétfő óta diétázom (mellette edzem is),mert van 1 hónapom leadni 3 kilót,de ma este nagyon befaltam mindent.3 kakaós csiga,fél tábla csoki..Barátnőimmel voltam és nem bírtam ellenállni.Többet nem fordul elő.

Ez az egy nap most nagyon tönkretette?


2012. márc. 14. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi se történt, ne legyen bűntudatod, holnap folytasd a diétát úgy ahogy eddig, egy nap nem számít.

Hmm, viszont most nézem, ha hétfő óta megy csak, lehet érdemes átgondolnod, nem túl drasztikus-e, be tudod-e tartani hosszútávon, mert ezek a falásrohamok azért nem tesznek jót a szervezetnek, egytől nyilván nem hízol, de ha gyakran lesz, akkor az már nem olyan jó. Szóval nézd át, lehet hogy túl kevés szénhidrátot eszel, vagy simán túl keveset, esetleg nem jó alapanyagokból és ezért éhezel, ilyesmik.

2012. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottad el, mert még el sem kezdted! Ha majd normálisan belevágsz és eldöntötted mit is akarsz igazából, akkor majd nem kell ehhez hasonló kérdéseket feltenned.
2012. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak húst,túrót, zöldségköretet, fehérjeturmixot :)
2012. márc. 14. 22:34
 4/6 *gin* ***** válasza:
szóval kemény 2 napig bírtad a diétát... ugye tudod, hogy ezzel a hozzáállással nem sokáig érsz el?
2012. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Három kakaós csiga és fél tábla csokoládé? Hajaj, ha nekem csak ennyi lett volna régen egy falásrohamom! Én 3 tábla csokit, 2 zacskó puszedlit, és 4 féle kinder csokoládé terméket ettem meg, együltö helyemben, minden nap. Volt, hogy este 8 órakkor. Nagyon könnyen hizom, képzelheted hogy rámjöttek a kilók! Nem beszélve a vasárnapos jégkrém napról, amikor 3 adagnyit megettem. Persze észhez tértem, leadtam a kilókat, most pedig már nem eszem öket. Csirkét eszem zöldségekkel, tojást stb. Ezt már csak azért irtam le neked, hogy egyrészt tudd, amit te nasiztál semmi az enyémhez képest, meg alapból véve nem veszés ha nem minden nap csinálod. Másrészt folytattam az életem a nassolások után, tanultam a leckéböl, nem adtam fel és erösebb plusz jobb lettem mint valaha! Nem túlzás. Életemben nem voltam ilyen fitt. Kitartás. A lényeg hogy ne add fel. Harmad és egyben utolsó részben ( nem fárasztalak tovább :) ) nekem az segitett átálni a tükrön kivül, hogy változtattam a felfogásomon. Az édesség szemét, és hizlal. Semmi hasznos nincsen benne, csak finom. Minek mérgezzem magam? Csak hogy 2 percig jó kedvem legyen? A diéta nem szenvedés, nem kényszer hanem egy lehetöség és esélyadás önmagadnak és a testednek egy sokkal egészségesebb valam int boldogabb élet felé. Boldogabb, mert egy nönek nincs is annál jobb öröm, minthogy gyönyörüen fel tud öltözködni és nem kell szégyelnie önmagát. :) Nem kinzás, hanem segitség. Sokan a felfogással rontják el.

Kérdésedre röviden válaszolva: nem ( nagyon )rontottad el. :) Remélem hasznos volt a válasz!

Mégvalami: nem a kiló, hanem az összkép számit. Ne a mérlegre hallgass, mert 60 kg lehet zsir vagy izom, törekedj az izomra. :-)

2012. márc. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nekem a centik számítanak,derékból 4 cm-t le kéne adnom, hasból is egy 4-et..
2012. márc. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!