Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nincs velem megelégedve...

Miért nincs velem megelégedve az anyukám?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 60 kg, folyamatosan a súlyommal zaklat, a testvérem 50 kg és minden reggel már azzal jön hogy milyen kövérek vagyunk. Nem jó érzés, nem értem miért bánt minket éjjel nappal.
2012. ápr. 6. 20:32
1 2
 11/11 Nesquik Duo válasza:

Nem jó ez,hogy ezzel zaklat....

Elmondom ha 165 kiló vagy akkor normális a 60 kiló.. aztmondják hogy ha één pl.: 154 cm (ami nemigaz) akkor 54 kilónak kéne lennem...:) szerintem ne aggodj és próbálj meg kevesebbet enni abból amit anyukád az asztalra tesz...lehet futnod kéne vagy valami de normális szeritnem h ennyi kiló vagy...én kb. 162 cm vagyook és 47 kiló és 50 között ingadotom...de ez sem jóó

"az igazi férfiak a teltebb idomokat szeretik,csak a kutyák játszanak csontokkal!" fogadd meg és kitartáss :DD

2012. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!