Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ellensúlyozhatnám a holnapi...

Ellensúlyozhatnám a holnapi nappal? :S

Figyelt kérdés
ma megettem olyan 3-4000 kcalt..tudom hülyeség volt de holnap nem ennék mást csak egy kis csirkemellet savanyúkáposztával..mennyit hízhattam?

2012. ápr. 10. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Holnap is egyél ahogy eddig. Max mellé mindig savanyú káposztát. Egy ilyen naptól nem történik semmi, ha nem rendszeres, és utána folytatod amit elkezdtél. Ne aggódj. Ezért ne egyél kevesebbet. A s.kápi jó amúgy, csak egyél mellé. Akár reggelihez-ebédhez-vacsihoz eheted.

Max tornázz kicsit többet, már ha szoktál tornázni. Egy naptól nem fogsz elhízni/visszahízni.

2012. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aj tudom eddig majdnem 30 kilót fogytam egy éve csinálom,és kb egy hónapja vannak zabálási rohamaim,semmi de semmi kedvem nincs tornázni és elegem van a sok szar kajából.szeretnék enni amit akarok és akkor mikor akarom..ez már túl sok nekem.és ilyenkor rosszullétig eszem magam.elegem van!!!végre 58 kg voltam mostmár megint 63,a combom 51-52 cm volt mostmeg vagy 54-.- annyira unom már erről szól az életem.

13/L

2012. ápr. 10. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ellensúlyozhatod. :)


Nyugi ma én is csomót ettem, 1 alkalomtól nem hízol, de vigyázz a mérleggel: a megkötött víz + béltartalom, sok salakanyag miatt többet fog mutatni. 3-4 nap alatt visszaáll a testsúly.

2012. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aj de jó köszi:) csak már végre ott tartottam hogy már csak 3 kg kell....nincs már elég akaraterőm akkora hülye vagyok:'(
2012. ápr. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!