Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit és mit szoktak enni a...

Mennyit és mit szoktak enni a balettnövendékek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Az én barátnőm 8 osztályos balettiskolába jár. Hát 169 cm és 42kg..hát én voltam már bent az iskolájában, eltöltöttem egy napot, hát egy falat ételt nem láttam egész nap..általában nálunk sem eszik sosem, pedig volt hogy több mirelit pizzát csináltam neki filmezéshez:S sosem látom enni..
2012. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

A balett tánc, a tánc pedig sport.

Ha jól tudom kalóriaszegény ételeket, fehér húsokat, csökkentett szénhidrátú dolgokat esznek...

De több hivatásos táncos ismerősöm is mondta, hogy ő "növendék", vagyis gyermek korábban tulajdonképpen ugyanúgy-táplálkozott, mint a többiek.

Ez az iskolai elvárásoktól és a személytől függhet.

2012. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
google---->ballerina diet
2012. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sheriffkoma válasza:
A balettnövendéknek sok kalóriát és vitamint kell ennie, hogy a kis balettból nagy balett lehessen. Sokszor előfordul, hogy egyedül nem fejlődik a rendes koszt ellenére sem, ezért tartása tükrös teremben javasolt, hogy ne érezze magát egyedül! :-)
2012. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) Köszi az eddigi válaszokat! (A ballerina diet-re nem ír semmit, csak a balerinákról elnevezett fogyókúrát)
2012. ápr. 25. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Tepsifüles húsételt, ettől nagyra tud majd ugrani!/Bocs, de nem tudtam kihagyni!/ Deni-papi
2012. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem szugerálják beléjük hogy csontsoványnak kell lenniük, akkor lesznek jók, ezért folyamatosan koplalnak, és kínozzák magukat... torz világ, szerintem...

(erre utal az is hogy fenti hozzászóló sosem látta a barátnőjét enni)

2012. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beteges, amire kényszerítik őket, így a csontfejlődés, menses, stb elmarad.

Hasonló mint a modelleknél.

2012. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!