Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó fogyókúra?

Szerintetek ez jó fogyókúra?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, már próbáltam magam szálkásítani de nem sikerült nagyon mert "drága" az étel. Aztán másfél éve nem sportolok semmit, meghíztam, meg minden. De most újból elkezdem mert nem akarok agyvérzést kapni. Az jó fogyókúra hogyha reggelire eszek 2 szelet sonkát hozzá cseresznyét vagy almát vagy valamit vagy joghurtot, vagy pedig tojást. Utána ebédre csak halat vagy csirkemellfilét eszek salátával meg egy kis barnarizzsel, aztán uzsonnára mondjuk egy szelet műzli, vagy valami mag. Vacsorára pedig túrót. Ez jó "diéta". Én magam találtam ki, Igazság szerint a lényeg hogy húst hússal kell enni, és nem szabad sem szénhidrátot kenyérfélét meg ilyesmit meg édességet cukrokat nem szabad enni, mást igen. Én így gondolom. Diéta tanácsadohóz én nem megyek el, mert csak pénzkidobás úgyis. Akaratom pedig nagyon nagy.:D Egyszer már lefogytam 35 kilót, csak hamar visszahíztam mert nem sportoltam eleget.
2012. jún. 9. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

reggelihez ne egyél cseresznyét

főtt tojás, sonka jó mellé zöldség és 1-2 szelet rozskenyér vagy

zabpehely cseresznye és joghurt

ebéd hal vagy csirke barnariizel és párolt vagy nyers zöldség

uzsonna joghurt gyümölccsel

vacsora túró paradicsommal, sonkával

2012. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
annyit egyél amennyi jól esik de edd tele magad és legyen valami rendszer az étkezések közt és napi 1 főtt kaja nagyon fontos a rendszeres testmozgás amit te is élvezel és szivesen csinálsz sok szerencsét
2012. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
elírtam bocs ne edd tele magad :D
2012. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!