Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni a...

Hogyan tudnék lefogyni a nyári szünet alatt? Tudom van sok ilyen kérdés de, egyik sem olyan ami nekem kell.

Figyelt kérdés

10kg-t szeretnék leadni, de nem is inkább az érdekel, hogy a kilók menjenek le, hanem a kinézetem változzon meg, ne legyek ilyen nagy darab (ha úgy tetszik kövér). Ha kell akkor többet is leadok. Persze a sportolást a fogyás után is folytatnám.

Leginkább az érdekelne, hogy ilyenkor miket kellene ennem, mert mozgásból nem lesz hiány. Rizst, tésztát, kenyeret(fehér) meg ilyesmiket úgy tudom, hogy nem lehetne enni közben(azt is olvastam, hogy tejtermékeket sem lehet enni/inni), de ezeket szinte mindennap eszek. Mivel a szüleimmel élek együtt nem tudom, hogy mennyire tudnám megváltoztatni az étrendem. Muszáj megváltoztatni az étrendem is teljesen, hogy sikeres legyen a fogyás?


2012. jún. 17. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én leginkább csak a mennyiségen változtattam, mégis sikerült leadni 15 kilót, viszont így fél évbe telt kb.

Ha elhagysz minden édességet, meg amiket ajánlanak, akkor lehet, hogy gyorsabb, de nekem szerencsére nem volt sürgős, így semmiről sem kellett lemondanom.

2012. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Insanity ( 60 napos) vagy P90x (90 napos) torna + dieta es garantalt fogyas
2012. jún. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
napi másfél óra futás (futás) és normális diáta (normális) nem ilyen 90 napos meg kvasok istenf@szát eszek és majd fogyok, rendes diéta kevés szénhidrát napi 5 vagy több étkezés
2012. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A P90X-hez és az Insanity-hez tudnátok videót küldeni, amin rajta van az egész film, mert úgy tudom vannak hozzá amin mutatják, hogy hogy kell.


2.válaszoló: Diéta alatt mit értesz, milyen ételekre gondolsz? Mert olvastam több félét is. Pl. az egyik blogon/oldalon ami ezzel a P90X, Insanity edzésprogrammal foglalkozik azt írták, hogy egyek sok szénhidrátot és fehérjét, mert nem bírom végigcsinálni az edzést, elfáradok.

Az ilyen fogyással foglalkozó oldalakon meg az írják, hogy kevesebb szénhidrátot egyek. Most mi a jó akkor? :D

Már teljesen belekavarodtam ezekbe a hülyeségekbe. :D

2012. jún. 18. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:

a videokat letudod tolteni

en is csinalom es tobb feherjet es keves szenhidratot eszek , mert fogyni szeretnek

2012. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Találtam mindkettőhöz, remélem működni fognak(torrent :D). Mondjuk ebben minden van, nem csak videó. :D

Engem is a fogyás érdekel elsősorban, nem az hogy minél több izom legyen rajtam. Miket szoktál enni?

2012. jún. 18. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:

tojast ,csirket,tonhalat , salatat de ajanlom figyelmedbe :


[link]

2012. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, bár nem nő vagyok(meg nem is 60-65kg vagyok, hanem 95.) "Alapismeretek-mintaétrend 60-65 kg-os, súlyzós edzést NEM végző nők számára" Mindegy, lényegtelen. :D
2012. jún. 18. 16:58
 9/11 anonim ***** válasza:
- Engem is a fogyás érdekel elsősorban, nem az hogy minél több izom legyen rajtam.- Ez nem eppen ferfias mondat ezert gondoltam h no vagy ..
2012. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Hogyan tudnék lefogyni a nyári szünet alatt?"

Engem jelenleg az érdekel, hogy lefogyjak. Ha izmosodni akarok, akkor majd elkezdek gyurmázni(gyúrni).

2012. jún. 18. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!