Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni a...

Hogyan tudnék lefogyni a nyári szünet alatt? Tudom van sok ilyen kérdés de, egyik sem olyan ami nekem kell.

Figyelt kérdés

10kg-t szeretnék leadni, de nem is inkább az érdekel, hogy a kilók menjenek le, hanem a kinézetem változzon meg, ne legyek ilyen nagy darab (ha úgy tetszik kövér). Ha kell akkor többet is leadok. Persze a sportolást a fogyás után is folytatnám.

Leginkább az érdekelne, hogy ilyenkor miket kellene ennem, mert mozgásból nem lesz hiány. Rizst, tésztát, kenyeret(fehér) meg ilyesmiket úgy tudom, hogy nem lehetne enni közben(azt is olvastam, hogy tejtermékeket sem lehet enni/inni), de ezeket szinte mindennap eszek. Mivel a szüleimmel élek együtt nem tudom, hogy mennyire tudnám megváltoztatni az étrendem. Muszáj megváltoztatni az étrendem is teljesen, hogy sikeres legyen a fogyás?


2012. jún. 17. 18:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De nekem nem baj, ha jön rám izom is, de elsősorban a fogyás érdekel.
2012. jún. 18. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!