Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt a nyár, szeptemberig...

Itt a nyár, szeptemberig 30-40 kg-tól szeretnék megszabadulni. Tanácsokat, tippeket várok, és normális válaszokat. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Az 'ilyen nincs, lehetetlen ennyi idő alatt ennyit fogyni, hülyeség' válaszokat mellőzzük ha nem probléma. Ha nem tudnám, hogy lehetséges, akkor nem kezdenék bele. Kérlek segítsetek, 113 kg-ról 75-80-ra szeretnék lefogyni szeptemberig. Mit tegyek? Sajnos erre nincs lehetőség kondira, ilyenekre.. Bármit megteszek a fogyás érdekében, bármit!
2012. jún. 20. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nem evett semmit akkor elkezdi, de nem ez a lényeg, nem feltétlenül azért kell futni, hogy fogyjon az ember. Valahol meg úgy is el kell kezdeni, vannak olyan vékony emberek akik nem tudnak 4 percet sem futni, ennek ellenére eljárnak és idővel javul és nem azért, mert fogyni akarnak, de amúgy a séta azért is jobb neked kedves kérdező, mivel 30-40 kg túlsúllyal tönkre mehetnek az ízületeid.
2012. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
113kg-s ember csak ne fusson, foleg ne ilyen melegekbe, válassz inkább úszást, bicajozást olyat ami nem nagyon terhel meg, ha lefogysz 90-85kg-re akkor neki allhatsz futni is...amugy en 103kg voltam oktoberben még, most meg 82kg, és nem csinaltam mast, csak elhagytam a lisztes, cukros ételeket, a zsirosakat igaz nem, mert szalonna kolbasz ilyeneket ettem, amiben hus van mindent ettem :D sok rostot ettem zoldsegek formajaban, es gorkoriztam bicajoztam, semmi extra..es sok vííz...
2012. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem,hogy miért kellene futnia rögtön ekkora súllyal.

Sz.rrá mennek az izületei!

Kezdésnek séta, aztán ha lement már legalább 10 kg, akkor jöhet lassú kocogás!

Szénhidrátszegény étkezés! Reggel még mehet, utána hanyagold.

Többször egyél keveset, hogy ne lassuljon az anyagcseréd!

2012. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ruszkigyilkos válasza:
Egyed ugyanazt a kaját, mint mindig. Csak kevesebbet belöle. Pl.: ha te naponta megeszel 5 csirkecombot akkor ezentúl egyél 2 csirkecombot mindennap. apukám igy fogyott le:D nem tom hogy nekd sikerül-e de próbáld ki!
2012. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!