Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? O. O

Ez normális? O. O

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 48 kg...még ennyi se lennék ha nem ennék annyi édességet ...a fenekem/combom hatalmas mindenki ezzel piszkál és kezd elegem lenni :SS hogyan fogyjak le gyorsan de úgy, hogy semmi ne jöjjön vissza...:S

2012. jún. 23. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Menj már, én 20 kilóval több vagyok és még nekem se hatalmas a fenekem meg a combom. Biztos sovány vagy csak bebeszéled.
2012. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Így is túl elég sovány vagy már... járj el futni inkább alakformálásért, ne fogyózz.
2012. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet, eldöntjük, hogy hatalmas e. 48 kiló mellett ezt kizártnak tartom...
2012. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Lehetséges, hogy széles feneke van..Igen van ilyen típusú forma. Én láttam már hasonlót. De egy kép jó lenne, hogy mi objektiven meg tudjuk mondani, hogy bebeszéled magadnak, v tényleg van valami
2012. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi...de képet nem küldök...:SS : ) meg nekem azért a csípőm is széles ha belegondolok...de a fenekem tényleg nagyon nagy....és narancsbőrös ami nagyon-nagyon csúnya...://
2012. jún. 24. 08:53
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

nem.

ez nem normális semmilyen szinten.

írnék megoldást,de a te fajtád túl lusta.

gyors fogyás?és maradjon mindig olyan?pfff

gondolom életedben nem sportoltál és kevés húst eszel,sőt nem is eszel húst.


egyed a ch-t,meg a cukrot és fészbúkozz,meglátod mindenkinek az lesz a legjobb.

2012. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nos ha a testtömeg-index alapján a magasságodhoz való testsúlyod ideális! Egyszóval fogyókúrára semmi szükség! Inkább edzz minden nap : www.bodyrocktv.hu ezen az oldalon rövid , de hatékony intervallum-edzéseket találsz , ezeket csináld naponta, mérd magad centikben , és meg fogsz lepődni az eredményeken!
2012. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
1 hónap múlva megyek fellépésre kolozsvárra...addig letudnék adni pár kilót/eltudnám tüntetni a narancsőrt?
2012. júl. 10. 02:20
 9/15 A kérdező kommentje:
ja...és 6 évig modern táncoltam, 7 évig íjászkodtam, 5 évig úsztam,fél évig jártam kosárra ....amióta abbahagytam a táncot/úszást egyre több kiló jön rám...most a reggeli futásokhoz kezdek hozzá... ja a gépezéshez...igen,lehet sokat szoktam gépezni, 13 éves vagyok...de a barátaimmal alig tudok találkozni,mert folyton vagyok valahol.Amikor suli volt nem tudtam sehova se kimenni a barátaimmal mert járok zenesuliba/fellépésen /versenyen/edzésen (már amikor betudtok menni)/énekkaron.Minden napra volt valami programom szóval a tanulás se megy jól mert nem nagyon volt rá időm. Erről ennyit!
2012. júl. 10. 02:34
 10/15 A kérdező kommentje:
és én nem vagyok lusta! majd amikor olyan életed lesz mint nekem, hogy örülsz hogy a családodat láthatod/tudsz velük menni valahova a 13 korod ellenére akkor megszólhatsz de addig nem tudsz rólam semmit légyszíves ne ítélkezz rajtam!
2012. júl. 10. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!