Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? O. O

Ez normális? O. O

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 48 kg...még ennyi se lennék ha nem ennék annyi édességet ...a fenekem/combom hatalmas mindenki ezzel piszkál és kezd elegem lenni :SS hogyan fogyjak le gyorsan de úgy, hogy semmi ne jöjjön vissza...:S

2012. jún. 23. 23:41
1 2
 11/15 anonim válasza:

sziaa

ugyan ez vagyok én is 158 cm 48 kg és mindenki azt mondja hogy ne fogyjak meg sovány vagyok, de otthon pl. mindig fürdöruhába vagyok a nagy meleg miatt és anyuék is mondják, hogy nagy a seggem meg a csípőm =( meg a combom is összeér ááá borzasztó =( úgyhogy fogyózok! régen nagyon sokat jártam konditerembe de már 1 éve abbahagytam és most kezdek újra szépen lassan bár napi 15 p futásnál több még nem megy egyenlőre meg ebbe a nagy melegbe nem is tudtam elmenni de mostmár újból járok, és bízom benne, hogy egyszer eltűnik végre a háj mindenhonnan =(

2012. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jajj, az ilyenektől borsódzik a hátam! Te egy mániákus vagy, beképzelsz marhaságokat...
2012. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem képzelek be....csomóan megmondják...meg undorító mert narancsbőröm van és fúúúúj....:l a fenekemről kéne fogyni....:l
2012. júl. 23. 01:04
 14/15 anonim válasza:

Ha ennyire elfoglalt vagy, valamit hagyj abba.

"még ennyi se lennék ha nem ennék annyi édességet " tudod te, mi a gond. Egyébként igen, ez már mániákusság...

2012. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem hagyhatok abba semmit :) Zene és tánc nélkül unalmas lenne az életem :S :)
2012. dec. 7. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!