Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyáltalán...

Van itt olyan, aki egyáltalán nem eszik kenyeret és cukrot?

Figyelt kérdés
Egészségesen élek, mozgok , ezzel nincs baj. Viszont most hogy jó alakom lett, ismét eszek finomított cukrot (mert ez még belefér, ettől még nem lesz bajod) és kenyeret. Látom, hogy szépen mennek vissza a kilók rám. Nálam nincs olyan, hogy aran yközépút. Így lettem nevelve: addig edd, míg van. Vagy teljesen megvonom magamtól, és helyettesítem őket pl műzlivel, puffasztott búzával, vagy addig eszem amíg látom hogy van: tehát folyamatosan. Kérdésem az, hogy más is van e így, hogy kiiktatja a cukrot és a kenyeret az étrendjéből?
2012. jún. 25. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nézd.A cukor kisebb átka,hogy rohadtul hízlal,de kőkemény méreg is.Főként a napjainkban előállított cukornak hívott vegyszer.Kenyérből pedig legfeljebb rozskenyeret érdemes megenni,a rozsozott kenyér nem rozs,hanem szintén szenny....Nah
2012. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
A párom már lassan egy éve nem eszik fehér kenyeret és finomított cukrot, mindenből a teljes kiőrlésűt választja, illetve édesítőszereket használ (ha egyáltalán kell ilyen neki), továbbá a fehér liszt helyett is búzaliszttel meg ilyesmivel süt. Egyből öt kilót fogyott az első hónapban, azóta tartja a súlyát, és meg van róla győződve, hogy hamar visszatérnének a kilók, ha felhagyna a diétával.
2012. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én lassan fél éve nem eszek ilyesmiket, se cukrot, se kenyeret, se tésztát, még teljes kiőrlésű lisztből sem, mert az se jobb, se egyéb pótszereket (müzli, puffasztott akármik). Pár hete már édesítőt se nagyon használok, se teába, se kávéba.

Érdemes nulla toleranciát tartani, úgy egyszerűbb.

2012. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én is úgy gondolom, hogy könnyebb őket végleg elhagyni, mint küzdeni velük, hogy "nem, nem szabad még egy szelettel megenni belőle"
2012. jún. 25. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem iktatok ki, csak mértéket tartok. Nekem ez beválik. Nem kell egy jó alakhoz bio-lady-vé válni ha az ember tud mértéket tartani.
2012. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy nem tudok mértéket tartani :D így lettem nevelve, ezt nem tudom megváltoztatni!
2012. jún. 25. 15:10
 7/12 anonim válasza:
100%

Évek óta nem eszek pékárut (se kenyeret, se zsemlét, se kiflit stb.), és cukrot sem. Nem hiányzik egyik sem.

Illetve havonta egy-kétszer azért előfordul, hogy megeszek egyet-egyet a kedvenc sajtos kiflimből, de azt is reggelire csak.

2012. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 poiu ***** válasza:
Én.
2012. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Illetve én is , igaz még csak 3 hónapja, és azóta rendszeresen mozgok is, és így teljesen megváltozott az életem , és nem is akarom úgy csinálni mint régen.
2012. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jelen! nem mondom, hogy könnyű, de egyetértek a nulla tolerancia hatékonyságával. úgy vagyok vele, hogy ha megízlelném a kenyeret (még a teljes kiőrlésűt is), akkor elborulna az agyam még több kéne, ki van zárva, hogy megelégednék 1-2 szelettel... a diétám elején nagyon tömör rozskenyeret ettem (vollkorn), pirítva nagyon finom, laktat is, de többre megyek a zabkásával reggelire.

a cukormegvonás már keményebb... de ez nem is kérdés, ha fogyni akar az ember akkor el kell felejteni. nálam a néha egy kicsit-dolog nem működik, mert nem tudok mértéket tartani. az okosok azt mondják, ez függőség, és évek kellenek a teljes leszokásról... én még fél évnél se járok, szóval sajnos nem tudok lelki nyugalomról és könnyűségről beszélni még ezügyben :D

mentsváram a mézes-natúrkakaóporos zabkása reggelire, a napom fénypontja...

20L

2012. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!