Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyáltalán...

Van itt olyan, aki egyáltalán nem eszik kenyeret és cukrot?

Figyelt kérdés
Egészségesen élek, mozgok , ezzel nincs baj. Viszont most hogy jó alakom lett, ismét eszek finomított cukrot (mert ez még belefér, ettől még nem lesz bajod) és kenyeret. Látom, hogy szépen mennek vissza a kilók rám. Nálam nincs olyan, hogy aran yközépút. Így lettem nevelve: addig edd, míg van. Vagy teljesen megvonom magamtól, és helyettesítem őket pl műzlivel, puffasztott búzával, vagy addig eszem amíg látom hogy van: tehát folyamatosan. Kérdésem az, hogy más is van e így, hogy kiiktatja a cukrot és a kenyeret az étrendjéből?
2012. jún. 25. 12:30
1 2
 11/12 Krisz85 ***** válasza:
helló 8 éve egyiket sem,
2012. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 poiu ***** válasza:
Igen, nem tudtam mértéket tartani, ezért dobtam. Melegszendvics? Friss fehér kenyér császárhússal? Pizza? Ha nincs középút, akkor jobb dobni az egészet.
2012. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!