Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, éhes vagyok...

Mit csináljak, éhes vagyok nagyon, rosszul vagyok szédülök de anya nem ad enn csak almát meg zöldségeket nem lakok jól mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés

egy rövid történet.

14 éves vagyok és hát ugye most fejlődök, növök, több ételt kívánok, és nem oszlik el arányosan(icipici mell, széles csípő, nagyobb fenék, nagyobb has) de nem tudok mit tenni

160cm és 55kilo vagyok és voltunk vásárolni ahol anya akart venni ilyen spagettipántos toppot de nem volt rám jó, és az eladó pedig beszólsz hogy nem lesz ekkora méretben a női osztályon nézzünk szét

erre anyának ez tökre kellemetlen volt, nem vettünk semmit és amikor jöttünk hazafele akko vég mondta hogy le kell fogynom meg hogy azt fogják gondolni hogy ő rossz anya(ő nagyon hiú igaz gyönyörű de sokat tesz érte csak sajnos van hogy eléldegél 2-3almán meg egy joghurton egész nap, szép vékony is

na most eddig úgy volt hogy ő főzni nem szokott ketten élünk együtt, hanem ő a munkahelyén eszik ilyen salátákat hússal, neke meg szoktunk rendelni ebédet és vacsorát

de most mondta hogy ebből elég biztos azért híztam el, ezért majd ő csinál nekem kaját

csak sajnos nem elég, és már komolyan rosszul vagyok, alig van erőm, most is fekszek főleg még a meleg

reggelire add 2almát egy pohár joghurttal

ebédre salátákat van hogy főzz mellé egy tojást vagy egy dobozos hallal összekeveri, vacsorára meg megint gyümölcs de nagyon kevés

csinálni nem tudok semmit mert nincs itthon mivel sose főzz

zsebpénzt nem kapok mert ami kell ruha, smink stb azt megveszi, kajára meg ugye nem volt gondom mert rendeltünk mondjuk azt nayon szerettem és jól is laktam

hogy vészeljem át, hogy hassak rá


2012. júl. 6. 07:18
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
100%
édesanyádnak mond meg hogy egy gyökér, ne szórakozzon, adjon neked rendes kaját, nem normális amit csinál. ilyen szülőket meg kéne kínozni, legalább mint ahogy ők a gyereküket
2012. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
29%

Emberek,attól függ hogy oszlik el az az 55 kiló.

Nekem is van hugom,hasonló paraméterekkel,és dagi szegény.

Ugyanigy hisztizik,pedig a doki is azt mondta hogy 10 kilót le kellene fogyasztani róla,mrt cukorbeteg lehet.

Kap enni,de nem nasizhat,nem zabálhat.


A kérdző is kap enni,kap hust is,halat is,idő mig megszokja.

2012. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

utolsó nem fogod fel hogy szegény alig kap enni?

Főleg szénhidrátot és fehérjét alig kap.

Na akkor idézet a biosz könyvemből"Gyermekeknek nem szabad diétázniuk ,kivéve ha orvos írja fel."

Ha gond van a súlyoddal mozogj a cél napi 10000 lépés ha gondolod vegyél lépés számlálót.

2012. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
De mi a bajad anyukadnak hogy olyan keves kajat ad neked ?!Nem gondolja hogy fejlodesben vagy s normalisan kell enned?Inkabb irasson be kosarazni vagy valami torna tevekenysegre.
2012. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
67%

Elmehetnél bicajozni, görkorizni, vagy napota futni.

Kérj tőle pénzt, és iratkozz be fit-ness-re, és hasonlókra. Vannak már tudtommal Pesten is olyan szolgáltatások (vállalkozások), akik napi rendszerességgel foglalkoznak a fogyni kívánók tornájával, napi diétájával stb. Akkor keressetek egy ilyen helyet, és fizessen be arra.

Ott majd (a pénzéért) megmondját, hogy miből mikor mennyit kell megenned a napi mozgás-adagod mellé, hogy az valóban egészséges legyen.

2012. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a gyerekorvosoddal, mond el a problémád és majd ő elmondja édesanyádnak, hogy egy ennyi idős gyereknek miként kell figyelnie az evésre.


Tudom, hogy ezért meg leszek kövezve, de mivel anyukádat nem fogod tudni meggyőzni arról, hogy ez így nem jó, ezért vázold neki ennek az ostoba baromságnak a következményeit. Mondd, hogy erős gyomorfájdalmaid vannak, azt, hogy hullik a hajd és néha picit szédülj meg, fájjon a térded, homályos látás, persze csak szépen adagolva.

Sajnos hülyeség ellen általában hülyeség az ellenszer.


Amint a gyerekorvos közelébe jutsz bármilyen dologból kifolyólag, mondd meg neki, hogy gyenge vagy sokszor szédülsz és fáj a hasad, rá fogtok térni a "mit evett a gyerek?" kérdésre, ahol te szépen elmondod miket szoktál enni!

2012. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem bíztatta hízásra, de ennyi idősen nem így kell "alakot formálni". Gyerekekkel foglalkozom, számtalanszor találkozom túlsúlyos gyerekkel és téveszmékkel tzerhelt jó külsejű anyukákkal, szerencsére eddig mindig sikerült koplalás nélkül is normalizálni a gyerekek súlyát, így nem ment az egészségük és az iskolai teljesítményük rovására.
2012. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
16%
Hát azért 55 kiló egy 14 évesnek tényleg kicsit sok. De ilyen drasztikus fogyókúrával nem lesz eredmény
2012. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
mond meg anyudnak h abban nincs semmi ciki h egy 14évesnek a női osztályon kell vásárolni hiszen ő is nő csak még kisebb
2012. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
40%

Szerintem egyáltalán nem sok az 55 kilo... Barátnőim 14 évesek szintén, 57-60-62 kilo mindegyik. Csak az egyiken látszik meg, hogy picit nagyobb a hasa. Én 163 centi vagyok és 53 kilo. És elég vékony. Egyél mindenből annyit, amennyi jól esik, de ez lehetőleg ne pacal meg sültkolbász legyen. És akkor nem lesz semmi gondod.

14L

2012. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!