Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 90 naposat vagy Norbi diétát?

90 naposat vagy Norbi diétát?

Figyelt kérdés
csak a pocakomon van egy kis felesleg, nem tudom melyik diéta és mozgás a leghatásosabb rá. Norbi diétát párszor elkezdtem de nem bírtam, most 90 naposat kezdtem el és nagyon jól haladok vele, de sok helyen olvasom hogy egészségtelen viszont sok mindenkinek bevált...
2009. júl. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is bevállt. Pár napom van hátra. Igazából, a 90naposban,és a Norbi diétájában is fontos a mértékletesség, igaz, egyik diéta sem írja,de szerintem ugyanúgy fontos. Hisz ha megeszel fehérjenapon 1kiló csirkemellet, 1 kiló sajtal, keményítőnapon 1kiló bab, szénhidrátnapon 1kiló tészta 1tábla csoki,nem fogysz fogyni! Ha Norbit betartod,de éjjel-nappal eszed az ő általa javasolt,úgymond 1es kodú kajákat, például sertéspörkölt estére, virsli kilószámra, párizsi dögivel.. Akkor itt sem fogysz. Hát, én a 90napostól lefogytam,Norbitól nem.. Te döntésed:)
2009. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a 90 naposat ajánlom, szerintem egészségesebb mint a Norbi diéta.
2009. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat,

elég sok helyen olvastam hogy a 90 napos csak az izmot építi le és aztán a zsírt ezértis tartottam tőle és gondoltam megkérdezem, hát remélem be fog válni erre a kis pocira:)

2009. júl. 15. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy rakás sz@rt nem érnek!


Mondom én! (fogytam 28kilót)

[link]


Meg voltam norbika nélkül is meg 90napos diéta nélkül!

2011. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!