Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek alábbi...

Mi a véleményetek alábbi diétámról?! Én 10-15 kg-ot szeretnék fogyni, ezzel.

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 pohár víz/ásványvíz citromlével, 1 alma, nagy bögre zöld tea, kávé minden nélkül

Délelőtt: nem mindig, néha iszom 100%-os ananászlét, vagy 1 fél barackot eszem

Ebéd: általában valamilyen főzelék, hozzá vagy tojás, vagy virsli vagy natúr husi - esetleg natúr husi fejessalátával/paradicsom-paprika-uborka salátával

Délután: fél grapefruit

Este: 1 kefír 1 kiskanál őrölt zabbal


Napközben amúgy megiszom kb 2 liter ásványvizet. Hetente 3-szor tervezek sífutón 40-50 perces edzést és kézisúlyzós gyakorlatokat, valamint pár gyakorlatot hasra, fenékre, lábra.


2009. júl. 16. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

www.konnyenfogyok.hu

Itt találhatól mintaétrendet. Én az 1200 kalóriásat csinálom és nem éhezem na és változatos.

2009. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem igyál több vizet.vhol azt olvastam hogy 20kilónként kell 1 litert (pl.60kilós ember=napi3)
2009. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!