Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nagyobb, ertsd...

Timtimi kérdése:

Hogyan lehet nagyobb, ertsd (30+) kg-tol megszabadulni, allati feherjek fogyasztasa nelkul?

Figyelt kérdés
Mint a kerdesbol kideul szeretnek a tulsulyombol leadni,altalaban jojo-szeruen fogyom 40kg-t, aztan 20-at visszaszedek, nagyon elkedvetlenit. Nah de lenyeg a lenyeg, sok feherjet, ezen belul hust es tejtermeket valamint tojast fogyasztottam, de egy ideje nem birom a hust megenni, es a tejtermekektol is megundorodtam...azt hiszem mondhatom, hogy nehany honapja vegetarianus neha vegan etrenden elek...fogytam is egy keveset, de tobbet szeretnek...mit egyek husok es tejtermekek helyett?...meg valami, szojat is kizarnam, nem tartom egeszsegesnek...minden jo otletet szivesen fogadok....koszi
2012. júl. 26. 21:52
 1/7 A kérdező kommentje:
kideul=kiderul
2012. júl. 26. 21:53
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel így körbe is lőtted a kérdést, nálam legalábbis megállt a tudomány. Meggyőződés okozta a hús elhagyását, vagy egyéb egészségügyi probléma?
2012. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a cikk erről szól (arról, hogy a növényi fehérjékkel is lehet úgy sakkozni, hogy megfelelőek legyenek, de összességében nem túl hatékony megoldás továbbra sem az állati fehérjék kizárása):

[link]

2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs mas egeszsegugyi gondom (nem mintha ez nem lenne boven eleg:)) )....mint irtam eleg sokat ettem belole, kisse megundorodtam tole, meg az elmult idoszakban dolgoztam daganatos betegekkel is, elegge korbejartam a temat es szakirodalmak szerint, a tulzott allati feherje magasabb kockazati tenyezot jelent a daganatos betegsegek kialakulasaban...tudom, tudom, akkor a sok testepito es sportolok miert nem betegek...??...ez nem 100%..de nekem mar egy akar 5 % rizikofaktor is eleg....olyan sok az ellentomndasos informacio, paleo vs vegan, meg stb. mindenki szerint az a remek amit csinal, en meg teljesen elveszettnek erzm magam az informacioaradatban...erre meg jonnek a vegak akik csak nyers gyumolcsot es zoldseget esznek, nah csinaltam majdnem 2 honapig...ahhh, egy eleten at nem tudnek csak nyer eteleket enni....
2012. júl. 26. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a csaj személyi edző és vegetáriánus de lehet, hogy vegán is. közel 50 éves, és megszült 5 gyereket. Vannak izmai. Ha gondolod keresd meg, biztosan tud tanácsokat adni:

[link]

Sose jártam ennek igazán utána, mert én eszem húst.

2012. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2012. júl. 26. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Az alap élelmiszereket szinte mind kilődted....


A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

2012. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!