Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futást jó ha így, ebben a...

A futást jó ha így, ebben a tempóban növelem?

Figyelt kérdés

Nem futottam még soha életemben, de mindenkitől azt hallom hogy nagyon jó, hatásos. Van egy nagyon hosszú út ott, ahol lakom, és tele van buszmegállóval. Olyan 1 kilométerenként van egy buszmegálló. Ha hetente növelem egy "buszmegálló"val a távot, akkor az nem túl lassú/gyors?


13/L


2012. júl. 31. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig fuss ameddig bírsz, legalábbis amíg el nem éred a 40-50percet egy huzamba.
2012. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lesz hetente 1 km-rel növelni a távot. Elég lenne a fele is.

De mi az hogy soha életedben nem futottál még? Tesi órán alap a futás.

2012. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is elég, ha hetente egy fél buszmegállóval növeled a távot. Az is fontos, hogy időben ne csak 15-20 percet, hanem sokkal többet: ha lehet 1 órán keresztül fuss (vagy sétálj)! Ha egy óra alatt felhozod magad 10 Km-es távra az elég jó! Kitartás és sok sikert!
2012. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!