Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti hogyan...

Fogyókúrázók! Ti hogyan veszitek rá magatokat a mozgásra?

Figyelt kérdés
tippeket szeretnék,mi inspirálhatna,ugyanis borzasztó lusta vagyok és sima diétával,már nem mozognak lefelé a kilók! eddig sikerült szerencsére 18kg-ot fogynom,de már nagyon lelassult ez a folyamat és félek mozgás(izom erősítése) nélkül csúnya lesz a bőröm is
2012. aug. 13. 00:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én először kerestem valamit, pontosabban valakit aki motivált, hogy az ő kedvéért, és persze a magamért le kell fogynom. Ezért minden reggel ébredés után tornázok 20 percet, ami nem sok, de mégis mozgás. Réka DVD-re szoktam tornázni. Keresd meg azt a mozgásformát, amit leginkább szeretsz csinálni, és mindig gondolj arra, ami miatt le akarsz fogyni. Egy idő után már rutin lesz a napi x perc mozgás. Nálam legalábbis így működik, ha nem mozgok reggel, meg délután szinte rosszul vagyok, hogy kihagyom. Sok szerencsét a fogyókúrádhoz!:)
2012. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!