Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdtem a dietamat, mar el...

Ma kezdtem a dietamat, mar el is rontottam?

Figyelt kérdés
Reggelire mivel eleg keson keltem fel ettem 1banant, nem voltam ehes egyaltan. 2ora fele ebedeltem, 3 tojasbol rantotta, zsiradek nelkul, es 50G rizs. Delutan eszem meg sonkat, vagy tojast. Nem eszek sokat amugy sem, eddig sem ettem sokat, de amit ettem, az is inkabb sult krumplibol allt, es hambibol. Illetve, imadom a majonezt, es volt mikor meg ettem 1zsemlevel egy fel literes dobozzal.. Hat, nem nagyon neztem a kaloriakat. Szoval akkor ma ; 1banan, 50G rizs, 3tojas, delutan vagy 2tojas, vagy 10-15 DKG csirkemell sonka. Egyebkent, a hust nem szeretem, hallal ez helyetesitheto? Es, a halat milyen modon csinaljam ? Gondolom nem rantva, es olajban sutve. De akkor h ?
2009. júl. 25. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Amugy 15eves lany vagyok, 160cm/62kg

10kilot szeretnek fogyni, olyan 3honap alatt orulnek, ha megszabadulnak tole. Ez mellett hetente 3x vegzek aerob mozgast, 1oran at. Es naponta 20-30 perc erosito gyakorlatok (felules,fenek erosites R.Rekaval, stb) Az aerob az pedig "Aerobic Norbival".

Sikerulhet? Min kell/ene/ valtoztatnom?

2009. júl. 25. 15:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Az aerob edzés az nem aerobic. Az aerob edzés 30 percen felüli monoton, alacsony pulzusszámon végzett mozgásforma. Pl tempós séta, bicaj, kocogás, edzettebbeknek futás.
2009. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom, de szerinted ez igy megfelelo? Es a halat, milyen modon keszitsem? Marmint, hogyha elertem a kivant testomeget, az segit, hogyha mindennap mozgom, es beiratkozom tellel (akkor indul tanfolyam) aerob orakra?(aerob dance)? (bar.. ez meg odebb van)

Bocsi, sok a kerdes, de erdekel : D

2009. júl. 25. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy helytelen étrend. A diétás étrend minimum 50%-a zöldségből és gyümölcsből kell álljon.

A rántottához paradicsomot és uborkát kellene enni, nem rizst. A rizs, a krumpli, a kenyér és a liszt tiltólistás. A krumpliban legalább van egy csomó ásványi anyag a szénhidrát mellett, a rizsben még az sincs.

A gépsonka ipari darálékból van, ha drága, igazi sonkát veszel (pl pármai), az már nem túl diétás, de legalább nem egészségtelen.

Gondolkodj inkább ügyesen főzött levesben, főzelék liszt nélkül (1 kanál olajon megpirított hagyma, kicsit megforgatni rajta az aprított zöldséget, felönteni, forralni, maximum zabkorpával sűríteni, sovány joghurttal bekeverni), salátában kevés öntettel.

A majonéz egyszerűen tilos. Tojássárgája és az olaj az egész, iszonyat hizlal.


A halat szépen megpirongatod mindkét oldalát kevés (!!) vajon vagy olívaolajon, ha kezd odakapni, pici vizet aláöntöd és párolod. mirelit hal nagyon hamar kész van, figyelj oda. Köretnek zöldség és nem rizs!!

2009. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csirkemellsonka rendben van, de nem kenyérhez kéne enni. Apríts össze egy fej salátát, karikázz rá paradicsomot, aprítsd rá a sonkát, és kockázz fel egy főtt tojást. Ez egy korrekt saláta. Esetleg fél doboz sovány joghurt rá. Se majonéz, se olaj, se semmilyen szósz, se kenyér! Na EZ diétás.
2009. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem szabad napi 2 tojásnál többet enni, nem tesz jót a koleszterinnek. Most még nem látszik, de életed utolsó 30 éve bánhatja.
2009. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!