Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől meghízom? Vagy nem...

Ettől meghízom? Vagy nem rontottam el a diétámat?

Figyelt kérdés
Mivel vizsgaidőszakom van, az elmúlt 1 hétben az éjszakákat áttanultam, reggel vizsgáztam, délután aludtam. Ma már nem bírtam tovább, és készítettem magamnak két szendvicset : az elsőbe csirkemellsonkát tettem, salátalevelet, pritaminpaprikát, és paradicsomot. A másodikba csak egy csirkemellből készült rántotthúst. A szendvicset barna kenyérből készítettem, margarin/vaj egyebek nélkül. Elmenjek bringázni 45 percet, vagy ettől a fogyókúrám még nem ment tönkre? Nappal két szelet sajtkrémes barnakenyeret ettem, és egy marék zabpelyhet kevéske tejjel. Hizlal? Vagy tovább fogyhatok így? 2 kg-ot akarok lefogyni 23-ig. Minden nap 1-1,5 bringázok. Szerintetek?
2010. jún. 8. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól értettem? te koplalsz? Hiba.


Barna kenyér Mo-n nincs, az fehér kenyér szinezékkel. Diétába nem enném, csak teljes kiörlésűt, amit megbízható forrásból szerzek be (kevés ilyen van) Ezt is csak alkalomadtán.


Csirkemellsonka: ezt sem enném diétába. A feldolgozott élelmiszer minősége mindig romlik. helyette csirkemellfilé GRILLEZVE. finomabb is kb 100X


Sajtkrém: nehezen tudok erről úgy nyilatkozni, hogy ne sértselek meg... ennyi erővel zsíroskenyeret is ehetnél...


Rántotthús: a csirkemellig oké. a rántás, mint konyhatechnológia felejtős, ha fogyni akarsz. miértis? rántás: szemlemorzsa (fehérliszt) olajban megsütve, ami jól megszívja magát zsiradékkal. Csirkemell roston a tuti.


a pari, sali, meg a paprika az jó.


Az hogy félrekajálsz 1x a "fogyókúrában", nem feltétlenül gond, ha jó a diétád. Viszont , ha nem megfelelő, akkor lavinaszerűen összeomlik az egész. Sok kuncsaftom járt már így.


A legnagyobb hiba a koplalás. ekkor a tested anyagcseréje nagyon belassul (védi a tartalékait), a félrezabálás során bevitt tápanyagokat is jobban raktározza.

2010. jún. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írnál privátot? Akarok kérdezni:D
2010. jún. 8. 02:11
 3/4 anonim ***** válasza:
úristen, hogy tudsz úgy tanulni normálisan, hogy közben éhezel???? :-o jól értem, hogy egy hete nem ettél???? :-o
2010. jún. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi tanulás mellett kell a normális kalóriabevitel! Főleg hogy még mozogsz is mellette. Ennyi bűnözés simán belefér, különben "leáll" az agyad
2010. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!