Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Hogyan...

Nagyon kövér vagyok? Hogyan tudnék lefogyni? 13/F 170CM és durván 78-80KG.

Figyelt kérdés

Igazából elég sok háj van rajtam,viszont izmos is vagyok (persze ez nem látszik a sok hájtól).Most az,hogy a csontozatom erős-e vagy nem,azt nemnagyon tudom megmondani.

És tanácsokat szeretnék még kérni,hogy tudnék a leggyorsabban,lefogyni durván 10-15KG-t? Vagy annyi nem is elég?:/



2012. szept. 4. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

A súlyod tényleg meglehetősen sok a magasságodhoz képest!

szerintem egy tizen-valahány kiló lemehetne rólad.! :S

Ha érdekel pár jó tanács,étrend,tipp,írj!

Én 177 centi vagyok,és 59-60 kiló!

2012. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

hát ahogy olvasom van rajtad felesleg, de ne aggódj, ettől meg lehet szabadulni, de csak akkor, ha kitartó vagy.-Ez egy hatalmas elhatározás, rá kell szánnod legalább 2-3 hónapot, hogy legyen eredmény, de ha feladod az elején, akkor elpocsékolt idő volt az, amit belefektettél.

Neked egy kardió edzés kell. Futás/úszás stb. , de ebből az elsőt preferálom. a táplálékodon is változtatni kell, anélkül az egész marhaság.-De NE KOPLALJ, szóval nehogy azt csináld,hogy nem eszel csak 2szer egy nap, hanem az a helyes, ha legalább 4szer eszel,keveset, és minőségit..ezen azt értem, hogy le kell mondani az édességről, és mindenről ami zsíros. egyél teljes kiörlésű kajákat, csirkét,zabpelyhet stb.

2012. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gysmo válasza:
100%
Nem kardio, hanem aerob edzés kell. Legalább 40 de inkább 60 perc folyamatos mozgás heti 4 alkalommal. Figyelni kell a pulzus számot mert 120 és 140 között van zsírégetés. És igen, a diéta is nagyon fontos.
2012. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!