Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit és mennyit edzel a fogyókú...

Secu kérdése:

Mit és mennyit edzel a fogyókúra mellett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint 2-2 napra felosztott edzéstervet csináltam (hát, mell, kar, has) szakértői tanácsokat figyelembe véve.


A maradék 3 napon pedig legalább 30 percet "futok". (kocogás, és néha intenzív séta ha nem bírom).

Mindezt azért mert van rajtam 10-15 kg ami ugyan nem látszik igazán, de nagyon zavar.. 190 cm vagyok.


Amúgy meg ne fogyókúrázz hanem diétázz.


A [link] van sok segítség diétához (receptek, tanácsok, stb.)


16F

2009. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden nap step aerobicozok 1 órát, abban benne van a végén a hasizom és a comb, fenék. Ha nincs időm, vagy lehetőségem step aerobicozni, akkor biciklizek 3/4 órát vagy tempósan sétálok egy kört a lakótelep körül 1 órát. Habár nem a legelőnyösebb nekem a step aerobic, ugyanis 30 kg súlyfelesleg van rajtam, de imádom. :)
2009. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi és a további válaszokat:D


1.válaszolónak: Én 15éves vagyok,és lány.Azért írtam ki a kérdést,mert úgymond egészségesebben akarok élni(persze le is akarom adni a 4kiló fölösleget),csak még nem találtam meg azt a mozgásformát,ami lekötne.A válaszokból akarok ihletet meríteni:D

Szóval NEM fogyókúrázom:D

2009. júl. 30. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Naponta:Rubint Réka napi 20 perc önnmagadért(az utolsó 3 blokkot szóval 1 óra + 400 karemelés.És futni is szoktam ha baránőm bírja az iramot,olyan 3/4ed 1 órát.
2009. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én heti 3-4x elliptikus trénerezem egy órát (otthon), meg van egy leg magic-em. Bár mostanában lapítok, mint sz_r a fűben, mert nagyon meleg van a házban (nincs klíma), és nem bírom csinálni. 20 perc után alig kapok levegőt. Szóval amíg ilyen melegek vannak, addig a kaját jobban visszafogom, és nem hízok.
2009. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én hetente 4 alkalommal edzek 1 órát Czanik Balázs capoeira aerobik dvd-re.Szuper zsírégető torna!Mellette egészségesen étkezek(sovány húsok, zöldségek stb..).Eredmény -12kg.
2009. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Ha fogyni akrtok akkor tegyétek azt amit én

1. tanács 5 óra után ne egyél kivéve ha vendégségbe mész és 5 óra után csináld meg a 3. edzést tudod mondtam egy nap 3-szor edzél és a 3. 5 óra után csinálld meg

2. Tanács mindennap ismétlem mindennap 3 szor edzél otthon én biciklizek, futok és és térdemeléseket csinálok(a térdemelés nagyon jó fogyokúrázásra)

3. tanécs ha ezeket az edéseket kezded unni akko csinálj mást pontosan Erobik gyakorlatokat vegyél egy erobik DVD-én egy Rubint Rékásat használok illetve a férje gyakorlatait Schobert Norberrt erobik gyakorlatait de ezeket az erobik gyakorlatokat akkor csináld ha meguntad a napi 3-szor edzés de ha meg is untad edzsél 3-szor napontamert én 1-2 hónap alatt lefogytam 10-20 kg ott mert mindennap 3-szor edzettem de mondom ha fogyni szeretnél mindennap 3-szor edzés

4. tanács ha másokkal együtt szeretnél edzeni akkor járjál Boxrajól remekül égeti a kalóriát másokkal edzennél de ne feledd 3-szor edzél egy nap és ha lehet ez legyen a 3. edzés

(megmondom hogy edzsek reggel futokebéd után 8-10 km biciklizek ötóra után nem eszek és megcsinálom a 3. edzést a térdemelést csinálom de ha meguntam akkor ezt csinálom reggel futok ebéd után biciklizek és 5-óra után nem eszek és csinálom a térdemelés helyett Aerobik gyakorlatokat végzek de ha ezt is uno akkor reggel futok ebéd után biciklizek 8-10 km ert és 5-óra után nem eszek és megyek Boxedzésre

5. tanács ha lefogytál annyit amennyit szerettél volna akkor egyél 5óra után de csak8-óráig egyél utána ne mert akkor visszahízol és a kemény munka kárbavész

2010. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!