Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyókúrát válasszam?

Melyik fogyókúrát válasszam?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni szeretnék.Ebben kérnék segítséget ,hogy milyen fogyókúrát,diétát javasoltok.Kb 12-15 kg-ot szeretnék leadni.Ha esetleg kell akkor 172 cm,70 kg,lány vagyok.Előre is köszi a válaszokat.

2012. szept. 27. 19:20
 1/6 csajszi124 válasza:
Vagy Norbi update, ami hosszú távon és lassan de biztosan fogyaszt, vagy Lifetilt, ami viszonylag hamar látványos és tartós fogyást eredményez :)
2012. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy egeszseges taplalkozas...
2012. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Norbi updét, persze bakker jó sok glutén, szója az kell a magyarnak. Írd inkább azt neki, hogy vegyen minden pénzén gyógyszert, aztán fojtsa magát vízbe, gyorsabb és kíméletesebb halál mint a hasnyálmirigyrák és a lassan lepusztuló test a sok vegyszer, szója és glutén miatt.


Egyszer fel fogom robbantani az update boltokat, és ez nem fenyegetés, ez már idegbaj nálam. És még utána is kevesebb szenvedésért leszek felelős, mint a mérgező update termékek. Ez mekkora már?


Kérdező, nincsenek fogyókúrák..

Normális ételektől nem leszel zsíros, beteg. Ha nem tömnéd az arcod folyton kenyérfélékkel, keményítős gluténos szeméttel, tejfélékkel akkor nem is kellett volna most kérdést kiírnod.

Az ember hús-zöldségevő. Lehetne egy próba erejéig ennek megfelelően írni?

2012. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én azt javaslom, hogy egyél változatosan, amennyi jól esik, ha sok, akkor sokat. Ha mozogsz, sportolsz, főleg, ha nagyon, akkor teljesen mindegy, hogy mennyit és mit eszel, nem hízol el. Van egy haverom, aki járt box edzésre és ott futottak jó sokat, meg utána erőnlét edzést csináltak, amikor hazaért telezabálta magát és ment aludni, amúgy is sokat evett meg zsírosakat és több kiló is lement róla egy hét alatt. Én szoktam edzeni meg bicajozni, nem nézem, hogy milyen zsíros a kaja, amit eszem, gyakran falom magam tele és 4 éve 59 kg vagyok +-1 kg. Ha van rá lehetőséged, hogy menj futni, akkor mindenképp menj, jól felöltözve, hogy szakadjon rólad a víz, mert úgy hatásosabb. mozgással 1000x jobban és gyorsabban lelehet fogyni, mint diétával. a diéta során azt veszed észre, hogy éhezel és hónapokig alig változol, ráadásul gyengülsz is, mert nem kerül be a szervezetedbe a kellő mennyiségű tápanyag és vitamin.
2012. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez bizony nagyon hasznos, egy boxoló példája.. Mostantól erre építjük az elhízott emberek kezelését.. NEVETSÉGES!


Valakinek gyors az anyagcseréje.. ez nem azt jelenti, hogy egy boxoló nem lesz cukorbeteg, egyszerűen 16-20 évesen nem zsírosodik. Ez nem tart örökké. 1 hét alatt több kiló fogyás.. még aki itt kommentel, a többség tudja hogy heti 1 kilónál nem lehet többet fogyni, zsírból.


Jöjjön a másik oldal, én meg karatést ismerek aki zsíros.. No? Ő is edz, senkit sem érdekel.. a test nem úgy működik, hogy ha halálra edzed akkor karcsú lesz és egészséges.

2012. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi minden választ :D
2012. szept. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!