Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van-e rá esély hogy megússzam...

Van-e rá esély hogy megússzam kötényhas nélkül?

Figyelt kérdés
Egy 140 kilós súlyból fogyni elkezdő huszonhárom éves srác vagyok, akinek a célja hogy nagyjából 50 kilót leadjon. a fogyással gond nincs is, de nem rég olvastam hogy drasztikus fogyás esetén nagyon kinyúlt bőrnél kötényhas alakulhat ki. Egyrészt fogalmam sincs mi számít nagyon kinyúltnak, hiszen meg van még a súlyfeleslegem, így egyenlőre még feszes a pocakom:) másrészt viszont minusz 50 kiló azért gondolom nem igazán illik a "kis súlykorrekció" körébe. A kérdésem az, hogy amellett, hogy lassan vesztek súlyt, tehetek-e még valamit azért hogy megússzam a bőrkinyúlást, egyáltalán van-e esélyem megúszni, vagy tehetek bármit valamennyi bőrfelesleg vissza fog maradni mindenképp ekkora mértékű fogyásnál? Nem vagyok krőzus, így nem apellálnék plasztikai műtétre:) Egyébként nagyjából egy év alatt szeretnék lefogyni és súlyzós edzéseket is végzek kardio mellett.
2009. aug. 7. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha edzéssel akarsz ennyit fogyni vagy mellette edzel sokat akkor nem hiszem hogy lógni fog nagyon a bőröd..sőt én nem is tartanék ettől!

Amúgy hány centi vagy? mert szerintem az az 50 kiló sok lesz.. főleg 140 kiló után ha 30at leadsz már az olyan szintű változás lesz hogy meg leszel magaddal elégedve :)

2009. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
190 centi vagyok. Mindenféle kalkulátorok szerint 80-85 kiló lenne az ideális súlyom. Annyi azért nem akarnék lenni, ha lemennék 110-ig az kezdetnek megtenné, de a végső cél az olyan 90-100 kiló között lenne, de inkább közelebb a 90-hez:) épp ma mérlegeltem, már 70 kiló minuszban vagyok, de ekkora kezdőtömeghez képest nekem legalábbis nem nagyon tűnik fel hogy fogytam volna. Nem baj, van türelmem, de a kötényhas az aggaszt. Még nincs de nem is szeretnék.
2009. aug. 7. 11:20
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsánat, csak 7 az a 70 kiló:)
2009. aug. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!