Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrend és edzés (terv) tanácso...

Étrend és edzés (terv) tanácsot kérnék. Ha értesz hozzá segítenél? Neked mi vált be?

Figyelt kérdés

Tegnap elhatároztam ,hogy végre megvalósítom két nagy vágyam. 1. Elérjem a kívánt alakot. 2. Egészségesebben táplálkozzak.


Magamról :


20 éves vagyok a napi 20 perces sétán kívül nem mozgok semmit. 153 centi vagyok és 53 kg.

Étkezés: Imádok nassolni , imádok enni és a legrosszabb ,hogy este kívánom meg a legédesebb, leghizlalóbb dolgokat.

Ital: nem vagyok oda a vízért ezért rengeteg cukros üdítőt iszok.


Tudom ,hogy szörnyen hangzik ,ezért is határoztam el ,hogy végre változtatok ezen.


Amit szeretnék:

Fogyni 5-7 kg-t . Feszes , formás alakot , viszont szép kerek feneket nem túl picit.

Semmiképp sem akarok nagyon izmos lenni, csak épp annyira amennyire kell.


Ha tudsz tanácsot adni akár edzésprogramot akár youtube videót szívesen fogadom!:)


Az én ötleteim:


a napi 2x nagy evés , nassolás + üdítők helyett:


napi 4x kis adagok ( nem tudok 5x enni ,nincs rá időm sajnos)


Reggeli: müzli szelet /gyümölcs/ barna kenyérből pirítós kis vajjal



Tízórai: gyümölcs vagy szendvics


Ebéd ???( 5 fele tudok főtt ételt enni)


Vacsora: amit anyukám készít ( ha zsíros akkor keveset)


üdítők helyett víz / tea


cukor helyett édesítőszer


nassolás: néha néha valami apróság :)


Sportolás:


Reggelente heti 3x-4x kezdésként 10 perc kocogás


Este heti 5x-6x 30-40 perc intenzív alakformálás ( De milyen??)


Köszönöm előre is :)



2012. nov. 29. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem rossz, vacsorára pedig jó lenne ha nem nagyon ennél szénhidrátot már, vagyis tészta és ilyesfélék kilőve, húst kellene fogyasztani zöldségekkel. Én ezekre a tornákra szoktam tornázni, szerintem nagyon jók és hatásosak: http://www.youtube.com/user/zuzkalight
2012. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!