Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl a mélyponton?

Hogyan lépjek túl a mélyponton?

Figyelt kérdés
Ma van 11 napja hogy fogyókúrázom és eljött a mélypont. Egyszerűen mindent befalnék, ami a szemem elé kerül, egyfolytában éhes vagyok és hülyét kapok a diétás kajáktól. Hogy tereljem el a gondolataimat? Olyan sok idő van még a vacsoráig :(

2012. nov. 30. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy fincsi teát, és iszogasd.
2012. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el edzeni!

Nem fontos lemenned kondira, aerobikozni stb (nem tudom a nemed, de gondolom lány lehetsz). Próbálj meg 10 szabályos fekvőtámaszt lenyomni, vagy combra 30 szabályos guggolást, 30 felülést stb...

2012. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 nap után mélypont van, akkor félő, hogy nem jó az étrended.
2012. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Harmadikhoz csatlakoznék... 11 nap után milyen mélypont van? Lassan 3 hónapja diétázok, és csak akkor szoktam kiborulni, ha stagnál a súlyom.

Ha éhes vagy, egyél! Csipegess pici sovány túrót, egyél meg 2 szelet csirkemell sonkát, vagy főzz pár brokkolidarabot, még forrón reszelj rá sovány sajtot vagy 10%-os tejföllel csorgasd le, esetleg bonts fel egy natúr tonhal konzervet.

2012. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
olvass utana a kaloriaszamolasnak es azt csinald, olyankor nemkell "dietas" kajakat enned hanem barmit lehet csak a mennyiseget kell figyelni.
2012. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez fäszság. :) A kalóriaszámlálós cucc szerint ha megeszel egy kiló sovány csirkehúst, az ugyanaz, mintha 2 tábla Milkát tömnél be?
2012. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mittudomen fejbol melyik mennyi kcal :D amugy persze hogy nem ugyanaz, szenhidrat is szamit, de igenis lehet fogyokuraban csokit is enni meg sutit meg porkoltet ha megkivanja az ember meg akarmit csak mertekkel. en azzal fogytam le szoval szamomra bizonyitott a dolog.
2012. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát sztem jó az étrendem, csak ez a hetem elég rossz, meg más problémák is összejöttek és igy együtt kerültem mélypontra. Már most valamivel jobb kedvem van...

itt egy napi étrendem h esetleg véleményt alkossatok:

reg: tojásrántotta fehérjéből, zöldte v kávé, gyümölcs

tiz: banán, keksz, sovány túró

eb: vegyes sali grillezett csirkemell egy szelet pirítóssal

uzs: egy körte 100gr diákcsemege

vacs: halfile, salátával

snack: 1 narancs

Különben szerintem minden diéta elején van egy mélypont, amin át kell billenni, és utána már könnyebben fog menni, ezért is nem lepődtem meg h most rámtört ez a mindent felfalnék hangulat. Vagy rosszul gondolom?

2012. nov. 30. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:

hat mindenkinek mas a gyengeje, van akinek a mennyiseg, tehat sokat eszik, van akinek az etelfajtak mint pl nekem, hogy en tudom hogy en csoki nelkul nem birom ki, meg azok nelkul a kajak nelkul amiket szeretek. siman kibirom ha keveset ehetek belole, de en azokat szeretem. szeretem a salatat de nem minden nap, rantottat nem szeretem, grillezett halat sem, sovany turot se eszek soha szoval pl nekem ez az etrend egy katasztrofa lenne. en se birnam par napnal tovabb. nekem sokkal jobb ha eszem amit szeretek de kiszamolom hogy mennyit ehetek, nem is nagyon volt benne melypont, legalabbis kozel se olyan durva mint mas dietaban, honapokig birtam es elertem a celom vele. plusz, ha vege van a "dietanak" akkor se valtozik sok csak a mennyiseg emelkedik kisse.


most nem akarok hazudni hogy nem voltam ehes soha, dehogynem, nyilvan nem volt tul konnyu hiszen a fogyas 2 dologgal biztosan jar:ehseggel es fajdalommal, de kozel se voltak azok a rohamszeru vagyak hogy ennem KELL valamit es hogy nem fogom kibirni. az a tobbi dietanal volt mikor nem azt ettem ami jolesik.

2012. nov. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!