Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek sikerült 2 hónap alatt...

...SZERINTEM... kérdése:

Nektek sikerült 2 hónap alatt lefogyni 10 kilót? Ha igen akkor hogyan és mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 19:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kilóra nem tudom, de kevesebb mint 3 hónap alatt 2 ruhaméretet fogytam (és folytatom) Az én esetemben a mozgás hiánya volt a baj. Nem kínzom magam diétákkal, hanem elkezdtem futni.

Először nem ment, kb. 1000 m után meghaltam. Aztán letöltöttem a telefonomra az 5K Runner nevű app-ot. Az megtanított 5 km-t futni. Semmi mágia nincs benne. Az app fizetős, de van ingyenes próbalehetőség. Most az adidas miCoach progijával futok. Még nem csinálom fél éve, de már hiányzik, ha kimarad egy futás. Pedig az elején nagyon nem szerettem. Rám jönnek a régi ruháim, jobban érzem magam. Szerintem jobb, mint a répa-retekkel diéta, vagy a csodatabletták.

2012. dec. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó- Ha már fél éve futsz, neked már simán menne több is ! :)
2012. dec. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!