Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minél többet fogyok annál...

Minél többet fogyok annál kövérebbnek látom magam, miért?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve életmódot váltottam, azóta közel 30 kg-ot fogytam, mégsem látom magamon. Az ismerőseim látják rajtam, a ruháimon is észreveszem, de valamiért mégis ahányszor tükörbe nézek ugyanolyannak látom magam, sőt van hogy még nagyobbnak is. Ez fog változni, vagy az agyammal van valami hiba?
2012. dec. 18. 23:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pont tegnap olvastam ezt a cikket. Hát közte meg köztem konkréten egy embernyi különbség van. Nagyon embertelenül néz ki szegény. Amúgy meg 80 kilósan igen messze állok az anorexiától.
2012. dec. 19. 16:12
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor jó.

Az anorexia mentális betegség, jó távol állni tőle.

2012. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én 25 kg-t fogytam, több mint fél évvel ezelőtt és még mindig a nagyobb méretű ruhák után nyúlok a boltban. Ha meg tudatosan a kisebbet veszem, akkor meg szűk. Egyszerűen képtelen vagyok reálisan felmérni magam, szerintem idővel ez javulni fog, meg kell szokni az új önmagunkat. :)
2012. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 king713 válasza:
Gondolom mindenki csak az alapkérdést olvasta el, azért irkálnak ilyen hülyeségeket hogy anorexia. Gondolom azért látod magad még mindig kövérnek mert a 80 kiló is elég sok egy lánynál. Mindenesetre az a -30 nagyon jó kezdet, kitartás!
2012. dec. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13 Igen, hasonló a helyzet itt is. Pár hete akartam venni új farmert mert a régi a bokámig lecsúszik, bemegyek a boltba kiválasztom a szerintem megfelelőt erre nagy. Eladócsaj erre ad egy akkorát ami azt hittem egy etióp éhezőre se menni rá, felhúzom, tökéletesen passzol. Nem értettem. Annyira kicsinek tűnt...


#14 Tudom, én 173 cm vagyok, tisztában vagyok azzal, hogy kb. a 63 kg lenne normális, és erre is törekszem. Csak néha félek, hogy még akkor sem fogom normális testalkatúnak látni magam. Köszönöm egyébként.

2012. dec. 20. 12:36
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is ezt éltem át pár évvel ezelőtt és sajnos nem változott meg... mindig kövérnek láttam magamat a tükörben, mikor már rég nem voltam az :(

Ma, ha végignézem az akkori képeimet, mindig elgondolkodok azon, hogy miért csinálja ezt velünk az agyunk?!

Próbáld ki azt, hogy hetekig nem nézel tükörbe. Folytasd a fogyókúrát, ahogy eddig, változtass valamit a külsődön (pl hajfestés/hajvágás/új ruhastílus/) és ha újra tükörbenézel hetek múlva, lehet hogy már teljesen másképp látod önmagad :) VAGY ismerkedj! Egy új barát nagyon meg tud változtatni (akaratodon kívül) :)

További sok sikert kívánok neked! :)

2012. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!