Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb pocak és...

Mi a leghatásosabb pocak és mellek ellen ha le akarom őket dolgozni otthoni módszerekkel?

Figyelt kérdés

Milyen otthoni módszereket tudtok amivel a hasamról és a melleimről tudnék a leghatásosabban zsírt égetni?


15/F


2009. aug. 23. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Gondolom a "felülésnem van értelme" azt takarja, hogy kisebb lesz-e tőle a hasad. NEM, illetve közvetve nem.

Hasznosnak mindenképpen hasznos, mert mozogsz. Futás helyett pedig inkább erőltetett gyaloglás a legcélravezetőbb, a futás már nem kardio tartomány.

2009. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nos, én heti 6* úszom , kb.:900-1000méter körül.Biztosíthatlak , hogy igenis fogyaszt és állóképességet is nővel.Sokkal jobb a szárazföldi sportoknál, mivel nem fáraszt ki úgy mint egy futás és még az ízületeid is hálásabbak lesznek az úszásért.Persze azt nem mondom, hogy ha esetleg be tudsz mellé iktatni egy kis gyorsabb tempójú gyaloglást vagy egy kis kocogást az nem segít a végeredményben.Én ezt csinálom másfél hónapja meg egy úgynevezett vércsoport diétát és fogytam vele 6kg-ot.Tehát neked is sok sikert!!!!
2009. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

A felülésekkel akkor bajlódj már csak szerintem,ha formálni akarod a tested,nem pedig fogyni.

A legtöbb ember helytelenül végzi ezeket a gyakorlatokat és a végén több lesz a kára,fájdalma belőle,mintha el se kezdte volna.

Ha mindenképpen testedzés érdekel én a szobabiciklire esküszöm.

Én napi 1 órát tekerek 20kmert és ezzel közel 550 kcalt égetek el.

Ezzel aztán égeted a zsírt.

A felüléseknek én majd csak akkor állok neki,ha már van értelme kidolgozni az izmokat és nem fog elveszni az a zsírpárna alatt.

Hema

2009. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

A felülésekkel akkor bajlódj már csak szerintem,ha formálni akarod a tested,nem pedig fogyni.

A legtöbb ember helytelenül végzi ezeket a gyakorlatokat és a végén több lesz a kára,fájdalma belőle,mintha el se kezdte volna.

Ha mindenképpen testedzés érdekel én a szobabiciklire esküszöm.

Én napi 1 órát tekerek 20kmert és ezzel közel 550 kcalt égetek el.

Ezzel aztán égeted a zsírt.

A felüléseknek én majd csak akkor állok neki,ha már van értelme kidolgozni a kockákat és nem fog elveszni az a zsírpárna alatt.

Hema

2009. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én
2011. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én Rubint Rékázom meg Norbizom és nagyon hatásos :D
2011. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!