Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 perc flabélos mennyi...

20 perc flabélos mennyi kalóriát éget el?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 23:30
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
51%

Írd le kérlek mire gondolsz.

És akkor már az egész megfejtést is!


(én a glükoneogenezisre gondoltam)

2013. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Pár ismerősöm rendszeresen járt és fogytak tőle..Sőt elárulom nektek én is próbáltam már 10 percet álltam rajta de mikor leszálltam róla ugyanazt az érzést éreztem az izmaimban mint ha 60 percet végigcsináltam volna eliptikus tréneren. Aki nem próbálta az inkább ne alkosson véleményt-.-és elárulom nektek nem ettől várom a csodát mert heti 3-4x járok konditerembe futópadozni és társai itthon meg eliptikus tréner minimum 60 perc és a flabélsot kiegészítésnek szántam ..
2013. jan. 29. 17:00
 13/48 anonim ***** válasza:
0%

60 perc aerob edzés, na ez az aminek pont semmi értelme. Az ellipszis éppen ízületbarátabb mint a futás, ettől még ez az edzésforma annyira haszontalan mint a 10 perc flabélos. Vagy a 20 perc.

Tehát ugyan azt érezted az izmaidban. Azt hogy érdemben nem edzettél, de azért valami van.


Én egyetlen mozdulattal tudok igen érdekes érzéseket kelteni bárkinek a lábában, ha kell egy napig nem áll lábra olyan bizsergés lesz, ettől még nem terjesztek szuper 1 másodperces csodaedést.. mekkora kamu már!


Kezdj el normálisan edzeni, ne 1 órán át unatkozz, vigyél az edzésedbe intenzitást, terhelést!

2013. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
jó persze találdki hogy az eliptikus tréner sme ér szart sem egy óra telejs intenzitással elégetek 400kcal-át simán elég az hogy ha napi 1300 kcalt megeszek
2013. jan. 29. 17:20
 15/48 anonim ***** válasza:
59%

jársz konditerembe és ha már ott vagy,akkor futópad meg társai?:DDDD

olvasd át szerintem,mert ez itt rólad szól-

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
0%

Szegény.. elégetsz 400 kalóriát (ami kamu, de körülbelüli értékre jó lehet) mellette eszel 1300 kcal-t, azt sem normális ételekből hanem kenyérből, tejtermékekből (valószínűleg), koplalsz mint atom, de persze neked lesz igazad.


Oké, tegyük fel igazad van. Ha olyan jók az edzéseid, olyan értelmes az ősrégi 1 órás aerob edzés, akkor miért csak 1300 kcal-t eszel? Hát ha egészséges vagy, egészséges ételt eszel, téged fogyaszt a mozgás, 'sok' kalóriát használó edzéseid vannak, akkor miért nem eszel annyit amennyit kívánsz? Ha ennyit edzel miért nem eszel többet (1300 kalóriánál) ?


Jaa.. megjegyzem, ha ergya edzésem lenne, ócsó kajákat ennék, én is tartanék kalóriakontrollt. Mert elhíznék, én tudom miért eszel annyit amennyit, a kérdésem költői, szeretném ha rávilágítana a hibádra, észrevennéd hogy ámítod magad a szuper edzésekkel, és a kalóriakontrollal... egészséges ember, egészséges táplálkozással nem számolgat kalóriákat, ez a rossz hírem.

2013. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
75%
ha ez a flabélos ugyanaz, mint ami itt power plate, akkor nem kéne leszólni. (meg semmilyen egyebet, ha már itt tartunk). ezen a rezgő gépen végzett egy gyakorlat 20 normállal ér fel, és ezt bizony edző mondta. és miért ne érne semmit 60 perc akár elliptikus tréner, akár futópad, akár bármi???? max. nem ugyanarra mennek rá, na de nem is mindenkinek ugyanaz a célja, nem mindenki jár fogyókúrás céllal edzeni, se nem erősödéssel, tömegnöveléssel, stb. stb. milliónyi cél lehet, és azokhoz más és más edzések lesznek a megfelelők.
2013. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
0%

Mert 1 órányi alacsony intenzitású edzéssel egyetlen kövér nő sem jut előrébb. Alak formálásra súlyzós/saját súlyos erősítő gyakorlatok, egészségmegőrzésre Qigong, Jóga, állóképesség fejlesztésre, önvédelemre Taichi... vagy 10-20 perc intenzív, HIIT sprintelés, tekerés vagy ellipszisezés.


Hosszabb ideig, lazán edzegetni (futni, ellipszisezni, igazából mindegy mit) csak a kövér háziasszonyok álomvilágában értelmes. Egész nap aerob terhelést kap a testetek, ezt folytatnátok edzés néven is? Fölösleges.


Flabélos, hot plate.. tök mindegy mit mond egy edző, mert pár hét-hónap alatt már "edző" lehet akárki, és most hova nyúljak örömömben, hogy egy edző ezt vagy azt mondott. Mintha nem lenne tele a világ össze-vissza beszélő inkompetens szájhősökkel (pont olyanokkal, mint amilyennek most sokan engem gondolhatnak). Rengeteg edzőnek fogalma sincs a dolgokról, mint ahogyan az orvosok, dietetikusok (általában elismert szakemberek..) is csak annyira jók, hogy az emberek nagy része beteg/túlsúlyos. Tehát hogy egy edző mit mond, mit nem mond az legalább akkora eséllyel értelmetlen, mint hogy egy 'táplálkozási tanácsadó' vagy egy orvos hallucinál vagy tanul az egyetemen.


Gondolkodni kell, tapasztalatokat objektíven kiértékelni. Na most sem a gondolkodással, sem a megfigyeléssel nem lehet olyan következtetésre jutni, hogy a hosszú monoton edzésnek, vagy a rövid de passzív (flabélos) edzésnek majd haszna lesz. Persze könnyebb mint 20 percen át fekvőtámaszt nyomni, guggolni és törzsmerevítők erősítését végezni, vagy éppen 20 percen át intenzíven Taichizni (hehe, kedvenc) de aligha lesz olyan tapasztalat, hogy valamiért tényleg jó is lenne.. időpocsékolásnak, a lelkiismeret megnyugtatására tökéletes, hát komoly eredmény :D

2013. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

nem csak kövérek járnak edzeni. nem mindenkinek az a vágya, hogy lefogyjon. pl. én egyáltalán nem vagyok kövér, mégse bírom nagyon a nagy intenzitású edzéseket, szimplán, mert nem vagyok hozzászokva. közepes sebességgel letekerek 60-70 kilométert kapásból, el se fáradok, de öt perc futástól lóg a nyelvem. a barátnőm vézna, egy gramm felesleg nincs rajta, súlyzós edzéseket csinál, erős is eléggé, de pl. egy szobabiciklis órán ő is meghal, egyszerűen, mert másfajta mozgásban van kondiban.

nem biztos, hogy mindenki ugyanazt akarja. ezen a power platen meg végképp nem olyan mozgásokat végeztünk, amikor órán voltam, ami fogyókúrás, nyilván lehet olyat is. az attól függ, hogy mit csinálsz. amikor én voltam, az pl. sima guggolás, közben rezeg a gép, meg ülj rá az rezeg, a lábad emeld fel nyújtva, és tartsd meg magad. egyik se túlságosan zsírégető mozgás.

2013. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

juj, táplálkozás harcműves, vagy hogy hívnak, elolvastam újra, és fáj a butaságod. az edző, akire hivatkoztam, én speciel öt éve ismerem, járok hozzá, ennek a többszöröse óta edző. ő egy. aztán, mikor órán voltam ezen a flabelos, power plate, vibrációs gép, akárhogy hívják órán, ott -kapaszkodj meg: pont hogy voltak olyan gyakorlatok, hogy guggolás, fekvőtámasz (hogy a fele tested rajta van), plank (magad kitartása), stb.

amit írsz, abból egyértelműen az derül ki, hogy fingod nincs róla, mit is csinálnak, azt hiszed, ráállnak, aztán ennyi. de ha fingod nincs róla, mi a fenének osztod az észt???

2013. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!