Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 perc flabélos mennyi...

20 perc flabélos mennyi kalóriát éget el?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 23:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
70%
idióta leginkább te vagy, nem is ismered az edzőt, aki, mint mondtam, rengeteg fajta órát tart, és kicsit jobban képben van, mint te a nagy pofáddal. mellesleg, én nem járok erre a rezgős izére, háromszor voltam csak, kipróbálni, meg a barátnőm is ki akarta próbálni, zumbára meg főleg, mert utálom az ugrabugrtás, a koreográfiát nem bírom követni. de attól még nem nézem le egyiket se, s főleg nem írkálok hülyeségeket olyanokról, amikről halványlila gőzöm sincs.
2013. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
mellesleg, súlyzós edzést is csinálok. akkor, a biciklizés nem számít, mert az nem izommunka?
2013. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
22%

Biciklizés.. ne untassunk engem ilyen kérdésekkel. Tudod a választ.


Az edzőt jól jellemzi, hogy mindenbe belevág ami divatos. Flabelosz, zumba.. biztos van olyan is amihez ért, csak nem ez a kép jön le róla. Sosem adnám a nevem edzőként flabeloszhoz meg zumbához. Lehet ezért fogok éhezni, de nem érdekel.

2013. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

... :D

Jogos!

2013. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
62%
Miért szól hozzá az, aki nem próbálta??? Én kb. egy hónapja csinálom a Flabélost. Eddig 17 kg ment le. Centiben is rengeteg. Napi 20 percet megyek, ha ráérek, nem minden nap megyek egy héten. Hogy hány kalóriát éget el, azt én sem tudom, de biztos, hogy rengeteget számít. Az első héten észrevettem, hogy múlik a narancsbőröm, és simább a bőröm. A második héten már mintha fogytam volna bizonyos helyekről, de azt hittem, hogy képzelődöm, viszont néhány kollégám is észrevette. Most pedig már elég világosan látszik, hogy kisebb vagyok, mint eddig. Szépen haladok, a Flabiban, ahová járok, az egyik lány teljesen lefogyott, pedig ő is elég kövér volt, most pedig nagyon csinos, és nem lóg a bőre sem, ami szintén nagyon fontos. Most már csak azért jár, hogy szinten tartsa, amit elért. Szóval ne add fel, ne hallgass a sok nagyokosra, akik élből elutasítanak olyasmit, amit nem ismernek. Nézz utána, hogy hogy működik, és meg fogod érteni a mechanikáját, hogy mitől jó ez.
2013. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

1 hónap flabelos, 17 kiló, mi?


Az nem számít, hogy heti 1 kiló fogyás már szép eredménynek számít, komoly szálkásító étrenddel.


Inkompetens, (szőke?) elhízott egyének.. hülyeségeket tudnak csak írni, nincs havi 10 kiló fogyás, nemhogy még több.

2013. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 Kolibri71 válasza:

Tök jo, hogy a tulsulyos emberekröl azt tartjak, zabalnak. En is az vagyok. Napi 1000 kalorian elek, takaritok, tehat napi 4-5 km-t csak a munkammal lehuzok, aztan gyalog haza, tovabbi 2km, ha közben bevasarolok, akkor meg 5-6 kg-mot cipelve magamon setalok. Az alapjarati kaloriam meg ülömunka mellett is több lenne, megsem fogyok. Persze van autoimmun pajzsmirigy problemam es melle lipödemem, ami nem most, 80 kg-osan kezdett jelentkezni, de senki nem ismerte fel korai stadiumaban.

Flabelos: esetemben kifejezetten jo, habar a 10perc/ 30-40 kalorian en is kiakadtam. A lenyege inkabb az izmok atmozgatasaban van, a verkeringes fokozasaban. Mellette tekerem az eliptikust, igaz csak 10-15 percet, ennyit birnak a terdeim, na azon log a nyelvem. Heti ketszer a hullammasszazs gepbe is befekszem. Kiloban meg semmi, de masok visszajelzese alapjan irhatom, formalodok. A flabelosrol nincs egyertelmü velemeny. Azt mondjak, semmilyen implantatummal nem hasznalhato, es ha valaki rakerdez a fogaszatira, hat persze azzal hasznalhato. Akkor most mi van? Üzlet az egesz.

2015. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Napi 30 perc vibrációs tréner és napi 30 perc sima torna, emellett a kor és a súly alapján kiszámolt 1200 kalóriás diéta (ez mozgás nélkül ennyi, mozgással felmehet 1500-ra is). Szépen megy le a heti fél kiló, centikben gyönyörűen látszik, a narancsbőr teljesen eltűnt, a bőröm állat jól néz ki.
2020. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!