Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogyókúráznak leírnák...

Akik fogyókúráznak leírnák mit és mennyit esznek egy nap?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 17:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát biztos van benne valami amit írsz de én nem x hónapig akarom ezt csinálni hanem sokáig. Ismétlem már sikerült így is fogynom.. Szerintem nincs abba különösebb rossz ha a mennyiségen csökkentek sokan mondják hogy mindent de mértékkel és úgy is lehet fogyni.
2013. febr. 17. 19:49
 12/26 anonim ***** válasza:
Hmm, ezt mondják.. és a magyar lakosság mára nagyobb része elhízott. Mértékkel :))))
2013. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Légyszi akkor írd le hogy szerinted mi a megfelelő :).
2013. febr. 17. 19:53
 14/26 anonim ***** válasza:

Én a szakirodalomhoz és az orvosi tapasztalatokhoz tartom magam.. keményítőszegényen, tej- és gluténmentesen kell étkezni, ez az alap amiből ki lehet indulni, és következetesen időseknél, fiataloknál is segít, az elhízás hormonális problémáit oldja meg, nem tápanyagmegvonáson alapszik: ellenkezőleg így sokkal több hasznos tápanyaghoz juttathatjuk ilyen elvek mentén a szervezetünket, és problémás anyagoktól megkímélhetjük.


Stabilan tartjuk a vércukorszintet, és kalória felhasználástól/ nem felhasználástól függetlenül (tehát hogy élsportoló vagy normális dolgozó az ember) mindenkinek segít rendben tartani az emésztését, anyagcseréjét, így az egészséges testsúly elérését megtartását.

2013. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ez okés de konkrét kajákra gondoltam.
2013. febr. 17. 20:03
 16/26 A kérdező kommentje:
Mármint egy napra bontva
2013. febr. 17. 20:04
 17/26 anonim ***** válasza:

R: szalonna, paprika, paradicsom, retek, sonka, kolbász, szalámi. (vagy: hagyma, fokhagyma párol zsíron, káposzta, saláta bele, esetleg paradicsom szeletek.. hmm bármi zöldség, de konkrétumot kértél. Vízzel fel, forral, tojás bele, só, ecet ez elég nyami, és jó étel)


T: ilyenkor mehet a gyümölcs. (konkrét: alma, narancs, gránátalma)


E: Párolt zöldség, pörkölt. Sütőtök.


Uzsi, ha nem ettünk bőséges ebédet, elég zsírt és megéhezünk:zöldség vagy egy alma.. nem kell több gyümölcs egy napra.


V: lehet újra szalonnát, vagy párolt zöldségeket enni, mindkettőt együtt, halat (konzerv, vagy kókuszzsíron sütve fokhagyma porral, sóval és őrölt rózsaborssal, rukkola salátával -rukkola, citromlé vagy balzsamecet, oliva olaj-)


Nem vagyok egy receptkönyv.. de ott az internet, jobbakat találsz mint amiket én írok.

2013. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagy receptkönyv de ha már nem tetszett az amit írtam gondoltam Te biztos tudsz jobbat is...
2013. febr. 18. 09:06
 19/26 anonim ***** válasza:

Hú, nekem vannak nagyon jó napjaim, amikor nem eszek vackokat, meg van, hogy nem pont úgy sikerül, ahogy kellene. Leírok mindkét "verzióból" egy példát.

Jó nap:

*Reggeli: zabkása (nem túl fogyókúrás, de eltelít, után nem nagyon kívánok kaját jó darabig)

*Tízórai: répa+narancs (a kedvenc összeállítás és laktató)

*Ebéd: zöldségkeverék párolva, mellé grillezett csirkemell, desszertnek valamilyen gyümölcs

*Uzsi: valamilyen gyümölcs esetleg egy zöldség

*Vacsi: zöldtea, mert este sosem vagyok éhes.


Rossz nap:

*Reggeli: pirítós

*Tízórai: valamilyen gyümölcs/zöldség (ezt sosem cserélem le)

*Ebéd: (ez a mai) csirkemell krumplival, desszernek csoki, de legalább ét- és nem tejcsoki

*Uzsi: gabonapehely tejjel

*Vacsi: zöldtea

Egy ilyen nap után kicsit bűntudatom van. Elvileg napi 5 adag zöldséget és gyümölcsöt kéne megenni, de nekem jobb napjaimon sem nagyon jön össze annyi.

Ezen felül próbálok sok vizet inni (2 liter - általában összejön, de van, hogy elfelejtek inniO.o), és naponta 1x vagy 2x kávézok (már leszoktam arról, hogy tejjel igyam).

2013. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerénység látszatát akartam kelteni azzal, hogy nem vagyok receptkönyv, NAGYON finom és jó recepteket írtam! :)


Sőt, tudok jobbat is: Fűszervaj helyett fűszerezett kókuszzsíron vagy fűszerezett gheen párolt lazac szeletek, fokhagymával, petrezselyemmel, fokhagymás-(vajas vagy ghee-s) spenóttal.

2013. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!