Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogyókúráznak leírnák...

Akik fogyókúráznak leírnák mit és mennyit esznek egy nap?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 17:24
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Kedves 19es! szerintem tök jókat eszel!

Kedves 20as. Ha tudnék 3 felé főzni minden megvalósítható lenne. De bőven elég a babámnak és nekünk külön főzni néha ez is meghaladja a képességeimet ha épp olyan napja van a lányomnak. Mellesleg a férjem vissza is nézne fizikai munka mellett a salátáknak meg a hasonlóknak. És sajnos a faluban sem nagyon tudom ezeket a hozzávalókat megvenni. Igen be lehetne szerezni a nagyvárosokba de nem járunk sűrűn el.

2013. febr. 18. 13:16
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell többet főznöd, de mondjuk egy salátát összeütni nem ördöngősség a hús mellé, például. Lehet kapni zacskós zöldségkeveréket, oké, hogy nem ugyanaz, mintha friss zöldségből készítenéd, de legalább zöldség:) 5 perc alatt meg lehet párolni, és sokkal jobb köretnek, mint pl a krumpli.

Én sem szoktam magamnak külön főzni (csak nagyon ritkán), általában azt eszek, amit anyukám készít, de gyakran dobok össze hozzá valami más köretet. Krumpli helyett saláta, vagy rizs helyett savanyúság.

2013. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet! Néha bele is fér, tényleg nem tart sokáig vízbe kifőzni egy adag zöldséget meg szeretem is. De nem mindig van olyan kaja ami mellé passzol, meg az se utolsó hogy rövid idő alatt meglegyen mert a drágám nem hagy nagyon 1 perc nyugtot sem :). de venni fogok ilyet, ezt azért nálunk is kapni :)
2013. febr. 18. 14:35
 24/26 A kérdező kommentje:
De egyébként nem az ebéden "borult ki a bili" hanem a zsömlén :D
2013. febr. 18. 14:39
 25/26 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért kéne többfelé főzni..


Sem a férj, sem az édesanya, sem a gyermek nem szorul rosszabb minőségű ételre, gyakorlatilag a picinek vannak speciális igényei. Például neki óvatosan adagolnám a csípős fűszereket, de mivel a zöldségeket fokhagymásan, csípősen érdemes elkészíteni - nem lehet egész nap nyers zöldséget enni, legalábbis nem ajánlott- így idővel az egész családot célszerű ráállítani a különböző párolt zöldségekre, a férfi igénye szerint több húst, zsírt fogyaszt. de ezekre nektek is szükségetek van.

2013. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
csak azért írtam azt mert amiket leírtál azt nem hiszem hogy megenné a férjem. na de téma lezárva ne húzzuk tovább a dolgot. szép napot mindenkinek!
2013. febr. 19. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!