Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok 176 cm-er...

16 éves lány vagyok 176 cm-er és 65 kiló. Szeretnék fogyni! Tanács?

Figyelt kérdés
Legalább 5-6 kilót akarok leadni minél hamarabb.Kérlek adjatok tanácsot/fogyókúra tippeket ! Viszont olyat nem amiben pl. nehezen elkészíthető ételek vannak.
2013. febr. 28. 18:29
 1/4 Fruzsi:)016 válasza:
Szerintem az étrenden kell változtatni és többet kell mozogni. Én naponta tornázom legalább 20 percet itthon. Csokit, sütiket csak ritkán eszem. Viszont áttértem a fehér kenyérről a teljes kiőrlésűre és nem iszom szénsavas, cukrozott üdítőket, hanem inkább vizet, vagy 100%-os gyümölcsleveket és több zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok. De a 176 cm-hez a 65 kiló sztem nem sok, lehet h az izom, vagy pedig erősebb csontozatú vagy. Nem mindig a kg számít.;)
2013. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek között van rengeteg egyszerű recept: [link]


sőt jobbat tudok.. tudsz húst sütni? és zöldséget pucilni, megmosni? gyümölcsöt mosni, meghámozni? több nem is kell;)

2013. márc. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne akarj fogyni!

Teljesen jó a súlyod!

én 177 cm vagyok és 65 kiló, teljesen meg vagyok magammal elégedve!

Ha nagyon akarsz valamit tenni fuss..

mozgás nélkül esélytelen hogy tényleges eredményt érj el.

Ha fogyókúrázol, de nem sportolsz úgyis visszajön az egész.

de ha mozogsz a lehetséges feleslegből ( ami szerintem nincs rajtad, ha magasságodat figyelembe vesszük) szóval izom lesz a hájból. nem úgy értem hogy kicserélődik, hanem hogy a háj lemegy, a helyére izom kerül.

ha futni nem tudsz, biciklizz fekvőtámasz, felülés, youtube-on nagyon jó cardio edzések is vannak.

mindenképpen mozogj. Ha lusta vagy hozzá... ne legyél lusta!

Tedd meg ezt önmagadért!

sok sikert! ;)

2013. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is egyetértek azzal, hogy teljesen normális a súlyod. :)

De ha mindenképpen fogyni akarsz, akkor ajánlom a futást, mert az jól megmozgat. Kerüld el az édességet és a túlzottan cukros dolgokat. :)

Arra ügyelj, hogy ne vidd túlzásba a diétát, mert a szervezetednek szüksége van néha egy kis cukorra!

És semmiképp ne éheztesd magad, mert ez esetben a kialakuló jojó sejtek miatt a legkisebb kalóriabevételtől is visszaszeded a leadott súlyodat. Ha ezekre ügyelsz akkor szép lassan leadhatsz pár kilót.

2013. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!