Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam türtözte...

Miért nem tudom magam türtöztetni ha édességröl van szó? Rendes kaját szinte nem is eszem. Még nem vészem de egy pár év mulva gurulni fogok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert haspók vagy. Egy Gombóc Artúr veszett el benned.
2009. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel magam is így vagyok. Képes vagyok egész nap csak édességet enni, de nem gurulok, 160/56 vagyok jelenleg. Viszont a bőröm nem éppen szép. Azt pedig a legnehezebb "feljavítani" később, úgyhogy tanulj az én hibámból, és bukj rá a zöldségekre :) (25/l)
2009. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen-a gombóc artur:)kövér nem vagyok csak teltkarcsú.a börömmel(eddig)nincs gond de ha nem ehetek édességet lehet belehalnék
2009. szept. 11. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Most mit vársz? Egyed nyugodtan, majd ha beteg es kover leszel talan elgondolkodsz. Nincs akaraterőd. Nem értem mit várnak az ilyen kérdések írói, azt, hogy jaj nincs semmi baj drágám zabáljad nyugodtan a sok szart vagy mit?
2009. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KÍMÉLJ A BUTA MEGJEGYZÉSEKTÖL-EZ EGY TÖK NORMÁLIS KÉRDÉS VOLT-EGY KÉT JÓ TANÁCSRA GONDOLTAM VÁLASZKÉNT!!!!!!!!!
2009. szept. 11. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is: Én még nem hallottam olyat, hogy valaki abba halt bele, hogy nem evett édességet :-) Olyat viszont igen, hogy az elhízása vezetett (közvetve) a halálához.


A klasszikus édességek helyett egyél gyümölcsöt, az is édes (pl. szőlő,alma,mangó, banán, körte stb.)

És a cukor helyett használj édesítőszert (lehet már kapni egész jókat, pl. Stevia: [link] )


Ezzel édesíthetsz sütiket, pudingot stb.


Sajnos, vissza kell fognod magad az édességevéssel, mert mint mondtad pár év múlva gurulni fogsz. Azt meg ugye nem akarod?

2009. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!